Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Chrobotanie podczas skręcania kierownicą

Układ kierowniczy
Anielski

Post autor: Anielski » 28 wrz 2013, 07:44

Zacząłem od tego,że postanowiłem w końcu pozbyć się 17-tek na których jeździłem.Znalazłem 16-tki i zamieniłem się wczoraj z gościem(właściciel wulkanizacji ,który wystawił 16-tki na Allegro)...Okazało się,że koła były przykręcone na zwykłe śruby od stalówek.Przez dwa lata tak jeździłem i wszystko było ok,aż do czasu...Jak jest różnica pomiędzy śrubami,to zapewne wiecie.Po zamianie kół pukanie zniknęło...Tak jak pisałem wcześniej,że to pukanie było tak jakby się coś naciągało.Widocznie już na śrubach lewe koło dostawało minimalnego luzu,aczkolwiek podczas jazdy nic nie wyczuwałem na kierownicy,a jednak jakaś bolączka się na śrubach zaczynała...

danbial
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012, 12:24
Lokalizacja: Bydgoszcz/Ciechocinek

Post autor: danbial » 13 gru 2013, 11:26

Witam, ja niestety tez mam problem z ukladem kirowniczym,mianowicie przy skrecie kierownicy (pojazd na postoju) slychac stukniecie, z reszta coraz bardziej donosnie. Dzwiek ten wystepuje przytakim delikatnym ale w miare szybkim ruchu w lewą i prawą strone. Prosze podpowiedzcie mi jaka to moze byc przyczyna, jezdze z malym dzieckiem wiec nie moge sobie pozwolic na jakiekolwiek niesprawnosci samochdu. Z gory dziękuję za podpowiedzi.
Pozdrawiam
Daniel

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga