Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[all] ubezpieczenie

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
mario1278
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 423
Rejestracja: 04 sie 2008, 14:09
Imię: MARIUSZ
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: SIEDLCE

[all] ubezpieczenie

Post autor: mario1278 » 02 lut 2009, 20:50

Ponad dwa lata temu miałem wypadek wtedy jeszcze A4 podczas manewru skrętu człowiecze w innym autku wziął się za wyprzedzanie i walną w moją lewą ośkę przodem.ROVER złożył się jak harmonijka policja na miejscu powiedziała że to jego wina lecz nie mogła zakończyć spray mandatem gdyż kierowcę i pasażera zabrało pogotowie (mnie nic się nie stało) więc sprawę skierowano do sądu grodzkiego.Jak się później okazało obrażenia były małe ,nie dawno otrzymałem wyrok sądu orzekający o obustronnej winie gdyż obie strony mogły uniknąć wypadku , i teraz samochód miał tylko OC pytając się policjanta i co w takim wypadku powiedział że każdemu z nas należy się 50% wycenionej szkody nie wiem czy to prawda?Druga sprawa jak załatwić sprawę w ubezpieczalni człowieczka z ROVERA (MTU) jakie dokumenty im wysłać jakim paragrafem się podeprzeć gdyby zaczęli coś mącić ,ewentualnie co im wysyłać kopie czy oryginały a morze wyrok sądu został wysłany też do nich?

mario1278
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 423
Rejestracja: 04 sie 2008, 14:09
Imię: MARIUSZ
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: SIEDLCE

Post autor: mario1278 » 02 lut 2009, 21:10

Ponieważ było pogotowie i zabrało (tamtych) do szpitala to od razu pojawili spece z policji i udokumentowali to zdarzenie fotkami ,pomiarami i rysunkami.Na odwołanie miałem 7 dni od momentu dostarczenia wyroku tak było napisane w uzasadnieniu.

bibiak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2011, 11:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bibiak » 13 sty 2011, 18:56

jak sie to skończyło
chce kupić a6

mario1278
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 423
Rejestracja: 04 sie 2008, 14:09
Imię: MARIUSZ
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: SIEDLCE

Post autor: mario1278 » 13 sty 2011, 19:21

Odszkodowanie pół na pół tzn. dostałem polowe wycenionej szkody.

bibiak
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2011, 11:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bibiak » 13 sty 2011, 20:12

ale sąd ocenił prace policji ? i to policja oceniła ze jesteście współ winni i jak Cie suchali w tej sprawie to wydaje mi sie że informowali ze jesteś współwinny, a skoro sprawa odbyła sie bez uczestników zdarzenia to wydaje mi sie ze tylko dlatego ze na policji przyznałeś sie do współ winny a jesli tak zrobiłeś to sprawa odbywa sie w trybie nakazowym. i faktycznie sąd nie musi Cie wzywać na taką sprawę. nie jestem ekspertem ale byłem uczestnikiem zdarzenia i sprawa ciagneła sie z 2 lata
chce kupić a6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga