Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

potrzebna pomoc w udowodnieniu winy

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
misialo_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 11 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Lodz

potrzebna pomoc w udowodnieniu winy

Post autor: misialo_ » 09 paź 2013, 11:31

witam,

nie wiem czy w dobrym dziale - w razie niepoprawnosci prosze o przeniesienie...

poszukuje kogos kto moglby (odplatnie) pozyczyc na kilka dni kamerke "dashcam"... sprawa wyglada tak, ze ostatnio musialem wyjechac na kilka dni i zostawilem auto w garazowisku wspolnym i wyglada na to, ze osoba parkujaca samochod poobijala mi bok swoimi tylnymi drzwiami... jestem pewien, ze tego nie bylo wczesniej a moje auto nie bylo uzywane w tym czasie... sladow jest kilkanasie (!!) na jednej wysokosci i pasuja do tylnych drzwi pojazdu parkujacego obok... kedy poszedlem do wlascicelki w celu wyjasnienia sprawy powiedziala mi, ze ja nachodze, i zebym jej dal spokoj po czym trzasnela drzwiami przed nosem... ja tak sie traktowac nie pozwole w zwiazku z tym moja prosba - gdyby ktos ze Szczecina posiadal taka kamere i moglby jej pozyczyc na kilka dni w celu zebrania materialu (moze babie ponownie 'uda' sie strzelic mi w bok - wtedy z tym materialem udam sie do prawnika jesli pani nie bedzie chciala wziac odpowiedzialnosci..

najlepiej jakby urzadzenie moglo byc zasilane z zapalniczki z opcja parking mode (rozpoczecie nagrywania w momencie wykrycia ruchu w polu obiektywu)...

prosze o pomoc..

pozdrawiam..

mas0n
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 266
Rejestracja: 27 lis 2012, 17:18
Imię: Dawid
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mas0n » 09 paź 2013, 11:39

Takie urządzenia kosztują od niecałych 100 do XXXX zł. Kup sobie takie urządzenie na stałe. To nie jest tak tragiczny wydatek

http://www.ceneo.pl/Rejestratory_jazdy

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 09 paź 2013, 12:16

misialo_, na przyszłość, warto by się postarać o dobry monitoring w garażu...

misialo_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 11 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Lodz

Post autor: misialo_ » 09 paź 2013, 12:30

0x4B25A, tak, to prawda ale to nie zalezy tylko ode mnie poniewaz hala jest duza, wiele samochodow tam parkuje i Bog wie jak duzo osob musi sie zgodzic na cos takiego... tak czy inaczej nie odpuszcze i w razie czego kupie takie urzadzenie... a babe pusze z torbami jak sie okaze, ze mam ja nagrana...

pozdrawiam...

0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 09 paź 2013, 12:40

misialo_, ja trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia, bo sam bym chyba jej 'zbutował' auto, gdybym coś takiego zobaczył...

RoveR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 10:06
Imię: Bartek - szrot
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Łódź

Post autor: RoveR » 24 paź 2013, 21:09

Jeżeli na twoim aucie są ślady, to możliwe że na jej też coś będzie. Ale kamerka to na pewno będzie twardy dowód jak ją przyłapiesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga