Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pomoc w wycenie szkody

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
Blusik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 08 lip 2016, 13:12
Imię: Bartek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.9TDI 131KM
Napęd: Brak
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ruda Śląska

Pomoc w wycenie szkody

Post autor: Blusik » 29 sty 2019, 22:21

Witam Dzisiaj przytrafiła mi się kolizja pan wjechał domnie na światłach od tyłu z prędkością około 50km/h po czym uderzyłem jeszcze w tył auta przede mną. Uszkodzony mam czujnik parkowania bo nie uruchamia się i dziurę w zderzaku w tyle nie wiem jak reszta pod zderzakiem. A z przodu zderzak wszedł pod lampy.


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

hak64
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 122
Rejestracja: 07 lut 2017, 19:42
Imię: Henryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Żory

Post autor: hak64 » 30 sty 2019, 08:22

Trudno o prawidłową wycenę, bo o ile tylny zderzak kwalifikuje się z pewnością do wymiany, o tyle przedni, może być tylko do naprawy. Zgłaszając szkodę umów się z rzeczoznawcą w miejscu, gdzie można zderzaki zdjąć (to konieczne, do prawidłowego oszacowania szkody). Pod skorupą zderzaka znajdziesz inne elementy, które mogły ulec uszkodzeniu (zaczepy ślizgi wzmocnienia). Zdejm także wykładzinę bagażnika( do sprawdzenia podłogi). Kosztem pracy mechanika (za demontaż zderzaków) można obciążyć ubezpieczyciela. Masz prawo korzystać z samochodu zastępczego (od dnia zdarzenia, do otrzymania wyceny, plus czas naprawy). Auto można wynająć nawet od osoby prywatnej (potrzebna umowa najmu z określoną stawką dzienną).
specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga