Będę o tym wszystkim myślał i zbierał graty na dokładkę z 2.7t a na razie będę próbował swój zaworek zmodyfikować. Na początek zamówiłem kilka zaworków zwrotnych, kilka wielkości i rozbieralnych, plastykowych i metalowych może coś z nich zmontuję.
Jeśli chodzi o tz. N75 w naszym 2.8 sa dwa które odpowiadają chyba od EGR.
Posprawdzałem je i myślałem, ze podłącze do niego elektrycznego org. bypassa ale niestety był tam ciągle prąd około 10,5v czy ciepły czy zimny, czy przyśpieszam czy zamykam przepustnice.
Innym rozwiązaniem jest zmierzenie prądów w przepustnicy - czego jeszcze nie robiłem.
Ruch prądu mógłby byc pobrany z wtyczki przepustnicy do sterowania bypassem w przeciwnym kierunku..........................Przepustnica sie otwiera bypass sie zamyka ale jeszcze tego nie robiłem..
Muszę trochę ochłonącć od tego problemu bo zabiera mi wszystki drogocenny czas.
Problemem jest, że w promieniu 100kaemów ode mnie nie ma z kim poważnym w tym temacie pokombinować - tuner z Jasła - spalony, - najbliższy Szczecin
Dlatego też w tygodniu nagram jakieś filmik i pokażę jak to chodzi i jak sie zbiera.
chyba najwyższy czas sie pokazać i pochwalić na razie tym co jest...
