Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

01200 napięcie zasilania zaworów abs

Układ hamulcowy
ODPOWIEDZ
stary12
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:17
Lokalizacja: kolbudy

01200 napięcie zasilania zaworów abs

Post autor: stary12 » 17 lis 2018, 19:47

Witam . Mam taki problem świecą mi się wszystkie kontrolki związane z hamulcami jeżdżę już tak koło roku ale czas się tego pozbyć. Po wykasowaniu jakis czas nic i nagle piiiiiip i znowu.
Po podłączeniu kompa jest błąd 01200 napiecie zasilania zaworow abs błąd daje sie wykasować i po jakims czasie powraca
Czytałem trochę w sieci i wychodzi na to że sterownik abs do wymiany ,lecz nie jestem pewny . Dajcie znać co o tym sadzicie

Jeszcze jedno ,czy sterownik abs musi miec takie same numery jak stary czy tez podejdzie z innymi numerami u mnie na pompa abs jest cos takiego 4F061451K . Z góry dzięki za pomoc

[ Dodano: 2018-11-17, 19:47 ]
Witajcie . Okazało się że na Forum zero pomocy nie wiem czemu wszyscy tylko zaglądają, myślę że też szukają tylko odpowiedzi.
Więc u mnie po wymianie sterownika wszystko w porządku kupilem używany gdyż za regenerację wołają sobie 600 zł i to dalej jest wielka nie wiadoma bo po doslaniu może się okazać że nie da się zregenerować.. Kupilem używany za 400 zł o podobnych numerach ,kodowanie z starego sterownika i wszystko cacy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga