Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czy można podłączyć moduł Bluetooth pod USB z MMI 3G bez AMI

Car Audio
ODPOWIEDZ
gregx1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2008, 07:15
Lokalizacja: Gdynia

Czy można podłączyć moduł Bluetooth pod USB z MMI 3G bez AMI

Post autor: gregx1 » 20 kwie 2018, 00:19

Szanowni Forumowicze.

Po raz kolejny zwracam się do Was z prośba o pomoc bo przeglądam posty i w tej mnogości informacji nie mogę tego wyłapać. Od początku.

Mam u siebie w Audi A6 C6 z 2010 roku w MMI bluetooth którym mogę podłączyć tylko telefon ale nie mogę słuchać muzyki z telefonu. Takich postów znalazłem wiele. Ktoś mądry doradził mi abym zakupił sobie kabelek który podłączam do MMI od tyły ( kostka plus żółta wtyczka) a z drugiej strony mam USB ( zdjęcie poniżej). Podłączyłem ten kabelek i zmieniłem ustawienia w zielonym menu w MMI. USB działa rewelacyjnie. Mogę słuchać muzyki z pendrive.
Jednak moim celem nie było słuchanie tylko muzyki z pendrive a możliwośc słuchania muzyki przez dodatkowy moduł bluetooth który własnie chciałem podłączyć pod to złącze USB. Jednak przetestował już kilka modułów Bluetooth podłączanych pod pendrive które obsługują protokół A2DP i mimo iż telefon łączy się z tymi modułami muzyka nie jest odtwarzana w MMI.

Dziś nawet zrobiłem podłączenie w inna stronę tzn. Podłączyłem moduł bluetooth za pomocą reduktora USB - Jack i dodatkowo podłączyłem pod zasilanie z zapalniczki. Wyskoczył mi komunikat na ekranie MMI żę to złącze USC jest Nieobsługiwane.

Moje pytanie jest czy można w ogóle to jakoś podłączyć pod złącze USB żeby działał bluetooth czy nie da rady tak zrobić? Jeśli da radę to jaki nadajnik bluetooth mam kupić aby to działało?

Nie mam u siebie złącza AMI ani modułu AMI tylko ten dodatkowy Kabel co kupiłem. Zdjęcia poniżej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bendzji
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7167
Rejestracja: 14 kwie 2012, 23:09
Imię: Michał
Moje auto: Inne
Rocznik: 2019
Nadwozie: Inne
Napęd: Brak
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Września

Post autor: bendzji » 20 kwie 2018, 08:52

dwa/trzy tygodnie temu był podobny temat i komuś to działało - poszukaj

Tekero
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 92
Rejestracja: 24 sty 2018, 02:27
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tekero » 27 kwie 2018, 19:05

Witam, ja o to pytałem, tylko w kwestii zmieniarki dension - ale to chyba bez roznicy.. Zadziała ale nie taki jak na zdjęciu, ten działa po AUX a USB tylko zasila, potrzeby ci taki "emulator". Podam za chwilę link do mojego. Działa tak, że auto widzi to jako pendrive z jedna piosenka i jak puścisz coś z bluetooth to leci jako ta nutka. Tyle. Jakość w porządku, ale nie wyświetla żadnego info na mmi, tylko tak, jakby była piosenka o tytule BT_01 i czas leci cały czas.

Przepraszam za składanie, post w biegu z telefonu.


Kupilem dokładnie z tej aukcji:
http://s.aliexpress.com/nuUNnQRj

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga