Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Lampy full led a7 usa>eu

Elektryka
ODPOWIEDZ
Siwulec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2018, 15:05
Lokalizacja: Białystok

Lampy full led a7 usa>eu

Post autor: Siwulec » 30 sty 2018, 22:42

Witam drogie grono forum a6 i od nie dawno a7 :)
Mam takie pytanko, bo jestem w trakcie sprowadzania a7mki zza wielkiej wody i wypatrzyłem sobie dosyć nie groźnie uszkodzoną sztukę która posiada całe lampy z przodu i z tyłu. Z tego co zdążyłem się zorientować to z tyłem nie ma problemu - rozcina się lampe, rozlutowuje czerwone ledy, wlutowuje pomarańczowe kodowanie i wszystko powinno grać. Ale tutaj nasuwa się pytanie jak wygląda sprawa z lampami przednimi ? Mowa tutaj o full ledach(nie matrix) w aucie z września 2012 roku(modelowo 13).

Po wstępnym researchu i obdzwonieniu paru firm powiedziano mi, żeby spróbować jechać na tych lampch na przegląd, człowiek przez telefon mówił, że często te lampy pomimo tego że sa na US świecą jak EU i nie ma problemów z przeglądem. Powiedział, że w razie czego nie będzie problemu z przerobieniem tej lampy gdyż są klejone na gorąco, on je podgrzewa, rozkleja wymienia soczewki led na eu i ponownie podgrzewa i zakleja (podobno na tym samym kleju???). Bardzo niski koszt w porównaniu do perspektywy wymiany kompletnych lamp. Jeśli ktokolwiek jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat to zapraszam do dyskusji ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Siwulec, łącznie zmieniany 2 razy.

pacholekck
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 12 mar 2018, 12:25
Lokalizacja: Kraków/Kielce

Re: Lampy full led a7 usa>eu

Post autor: pacholekck » 16 lis 2018, 08:51

Siwulec pisze:Jeśli ktokolwiek jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat to zapraszam do dyskusji ;)
Udało CI się zarejestrować A7? Co musiałeś w końcu zrobić z lampami i ile to kosztowało?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A7 4G (2010-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga