Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

wyciek płynu chłodniczego

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
golfik1980
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 13 wrz 2013, 08:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

wyciek płynu chłodniczego

Post autor: golfik1980 » 06 maja 2015, 21:05

Witam byłem dzisiaj u mechanika i okazało się że cieknie z króćca przy silniku, jest on jakby pęknięty oglądaliśmy z mechanikiem lusterkiem i widać było krople. jestem na 90 % pewny że zostało to uszkodzone podczas montażu gazu, gdzie wpinany był trójnik z wyjściem na reduktor, pewnie podczas cięcia węża i montażu ( gdzie pewnie gazownik nie odpinał węża od nagrzewnicy, tylko na silę ciął i montował trójnik ) po montażu gazu w czerwcu zeszłego roku były minimalne wycieki płynu teraz się nasiliło. Mechanik twierdzi żebym jechał do gazownika i żeby to oni zrobili bo oni to uszkodzili podczas montażu. Gazownicy jak byłem u nich stwierdzili że to nie cieknie na trójniku więc to nie od nich problem, stwierdzili to zanim byłem u mechanika. Teraz pewnie będą się wypierać że to nie oni i że już tyle czasu po montażu. Zastanawiam się teraz jak się nie dać oszukać bo pewnie będą winę zwalać na wszystko tylko żeby nie było że oni zawalili. Mam jeszcze pytanie ile może kosztować taki króciec, i czy on będzie z wężem z nagrzewnicy i czy tylko serwis wchodzi w grę i ile takie coś może kosztować ?
Z góry dzięki za opinie i pomoc
pozdrawiam Artur.

sobe5251
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 90
Rejestracja: 19 cze 2014, 20:38
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: sobe5251 » 06 maja 2015, 22:36

górny 140 pln powrót czyli ten który potrzebujesz, będzie z tym króćcem. Dolny 232 pln , raczej tylko serwis ale jeszcze zadzwoń do serwisu i się upewnij.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga