Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 ] Montaż LCD w zagłówkach

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
liberro

[ A6 C5 ] Montaż LCD w zagłówkach

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 16:27

Siemano Panowie .

Ja z takim pytaniem dziś . Montował juz ktoś z Was LCD w zagłówkach ? a może ktoś ma LCD w zagłówkach juz seryjnie. Chodzi mi o to że chciałbym je tam umieścić . Całą tapicerkę mam skórzaną i teraz nie wiem czy bawić się w to samemu czy powierzyć komuś . A jeśli to drugie to komu na ślasku . Nie wiem jak się dobrać do fotela zbytnio którędy puścić przewody z zagłówka do fotela , a potem z fotela do kokpitu. W uchwytach zagłówków są otwory więc myślę żeby te kable tam jakoś przepchnąć ale co dalej ...

liberro

Post autor: liberro » 20 sty 2009, 17:49

a gdzie ta klinika ?

[ Dodano: 2009-01-20, 17:51 ]
ps jakie LCD masz MAD ??

gryfpc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2008, 22:39
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: [ A6 C5 ] Montaż LCD w zagłówkach

Post autor: gryfpc » 21 sty 2009, 11:34

liberro pisze:Siemano Panowie .

Ja z takim pytaniem dziś . Montował juz ktoś z Was LCD w zagłówkach ? a może ktoś ma LCD w zagłówkach juz seryjnie. Chodzi mi o to że chciałbym je tam umieścić . Całą tapicerkę mam skórzaną i teraz nie wiem czy bawić się w to samemu czy powierzyć komuś . A jeśli to drugie to komu na ślasku . Nie wiem jak się dobrać do fotela zbytnio którędy puścić przewody z zagłówka do fotela , a potem z fotela do kokpitu. W uchwytach zagłówków są otwory więc myślę żeby te kable tam jakoś przepchnąć ale co dalej ...
Zadzwoń do Jacka Rycmana z Magro o/Sosnowiec - kier. salonu Audi. Jak kupowałem u niego autko (jeszcze wtedy był to salon Bieńkowskiego), to mówił, że ma sprawdzonych gości do których wożą autka klientów... Podaję nr do salonu Magro: (32)269-87-23.
P.S.
Jacek to naprawdę moto-pasjonat i byle kogo nie poleci...

liberro

Post autor: liberro » 21 sty 2009, 16:25

censored pisze:Jak sie nie myle , to Klinikę Dźwięku masz w Częstochowie przy MM :)

Ja jeszcze nie mam , bo narazie mam dylemat , czy montować LCD w zagłówkach , czy montować ekran na podsufitce :)
To mamy ten sam problem :) wybarać dwa czy jeden :) Ale nie uważasz ze jak dasz jeszcze na podsufitce to dodając do tego oświetlenie z przodu + tył to juz za bardzo bedzie nadziabane na tej podsufitce ? Bo mnie się tak wydaje i to własnie mnie sklania do zagłówków . Poza tym weź pod uwagę kąt widzenia takiego LCD rewelacje bedzie mial tylko ten na środku :/

liberro

Post autor: liberro » 21 sty 2009, 16:39

A możesz jakąś fote podesłać ? moze jakąś zniżkę za dwie sztuki dadzą :) Nie no żartuje ale jednak zdjęcia jestem ciekaw . Osobiście ja chyba jednak będe się skłaniał w stronę dwóch zagłówków.

[ Dodano: 2009-01-21, 16:41 ]
P.S. Właśnie looknąłem ... Fajną masz tą swoją furę :)

liberro

Post autor: liberro » 21 sty 2009, 17:00

Ja jeszcze nie mam ani syna ani córki nawet żony ( nie licząc Audi ) nie mam :) więc chyba mogę dwa zamontować :)

_Marek_

Post autor: _Marek_ » 21 sty 2009, 19:19

liberro, to kto z tylu bedzie to ogladal? :-P

liberro

Post autor: liberro » 22 sty 2009, 07:38

marekwroc pisze:liberro, to kto z tylu bedzie to ogladal? :-P
No też się tak zastanawiam :) Pewnie ja, jak będzie mnie moja przyszła małżonka z imprezy do domu wieźć :))))

gość_

Post autor: gość_ » 22 sty 2009, 10:51

http://www.4tuning.pl/news/14,montaz-mo ... w-zaglowku polecam ta lekture
dzieki niej zronisz wszystko samemu
pozdrawiam

liberro

Post autor: liberro » 22 sty 2009, 11:06

Oka dzięki z nieba mi spadleś . Myślałem że gorzej to będzie wyglądać ale skoro tylko tyle to po co się pchać do Tapicera :)

gość_

Post autor: gość_ » 22 sty 2009, 11:13

a czemu ma to gorzej wygladac?
jesli sie postarsz i przylozsz do roboty to mysle ze bedzie wygaldac tak samo jakby to tapicer zrobil

kup jakis stary zaglowek i pocwicz najpierw na nim

liberro

Post autor: liberro » 22 sty 2009, 13:16

Właśnie o to samo chciałem zapytać :) u mnie w zagłówku są rurki ale wątpie żeby tamtędy dało rade przepchnąć cokolwiek

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 23 sty 2009, 09:25

LCD

moje sa do poprawienia bo opracowalem lepsza metode montazu nie ta u mnie i w linku powyzej

kabel ciagniesz obok rurki od mocowania zaglowka bo jest ona pelna to jest pret a nie rurka i przez oparcie fotela najlepiej wloknem szklanym
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

liberro

Post autor: liberro » 23 sty 2009, 10:00

Sorry Axe ale to co zaprezentowałeś wogóle mi się nie widzi. I szczerze mówiąc odechciało mi się montazu LCD w zagłówku po tym co zobaczyłem. Wogóle jakiego one są rozmiaru ?? Fakt zaglówki w Audi nie są duże ale myślałem że jakiś mały LCD ładnie się zmieści, widzę że chyba jednak nie ....

Awatar użytkownika
janman1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 100
Rejestracja: 07 kwie 2008, 17:40
Lokalizacja: Mazury

Post autor: janman1 » 24 sty 2009, 12:16

Wieczorem zrobię fotki to wrzucę jak to wygląda u mnie. Robiła mi to firma zajmująca się audiotuningiem. Kable są puszczone w rurkach od zagłówków idą przez oparcie iwychodzą pod fotelem ale ich nie widać.
A6 2,5 TDI V Power

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga