
Aby nie męczyć mojego znajomego Postiego ( pozdro ) zapytam tym razem Was o parę detali.
W mojej audiczce posiadam coś takiego jak pamięć fotela kierowcy . Siedzenie regulowane jest elektrycznie w każdym kierunku a w drzwiach mam kilka przysików. Które lecą po koleii tak M 1 2 3 STOP Rozumiem że 123 to pozycje fotela .
1. U mnie działają jeśłi je się nacisnie któryś i trzyma . W momecie zwolnienia fotela zostaje on w pozycji do której dotarł . Czy tak powinno to wyglądać ?
2. Jak programuje się te pozycje ?
3 do czego służą przyciski m i stop
4. Czy razem z pamięcią foteli zapamiętuje się też lewe lusterko ( kierowcy ) ?
Zauważyłem u siebie że gdy wysiadam z auta fotel zostaje na swoim miejscu , lusterka też. Gdy je zamykam też nic się nie zmienia. Natomiast gdy otwieram auto lewe lusterko schodzi do dziwnie niskiego poziomu i widzę zamiast tyłu asfalt . Lusterko opada jeszcze w momecie przestawiania fotela na którą kolwiek pozycję. Czy tak byc powinno ?
Jak zaprogramować pozycje tyh foteli . Pytam bo moze wtedy uda mi się zaprogramować również lusterko tak aby nie opadało i żebym go za kazdym razem nie musial ustawiać .