Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] Oszust na forum!!!

Zablokowany
yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

[sprzedawca] Oszust na forum!!!

Post autor: yoorki » 15 wrz 2011, 12:58

witam kolegów!
postanowiłem opisać swoją przygodę z typem Armani85 ku przestrodze innych.
Odpowiedziałem na ogłoszenie(mozna je sprawdzić do tej pory) o sprzedaży blendy. wysłałem wiadomość do Armani że jeśli tylko zgodzi się wysłać mi paczkę do Norwegii to może uznać towar za sprzedany. Odpowiedział mi że nie bedzie problemu i podał numer konta oraz kwote 50 PLN jako koszty przesyłki plus wartość towaru. zgodziłem się bo tyle mniej wiecej płaci ojciec za wysłanie paczki do mnie wiec zrobiłem przelew (mam potwierdzenie) i czekałem cierpliwie. po paru dniach odzywa sie Armani85 że nie dostał kasy i wysyła mi następny numer konta, wiec ja sprawdzam u siebie w banku ale przelew juz wyszedł i wg banku jest na koncie odbiorcy. informuje gościa o tym i tak dla jasności wysyłam mu skan potwierdzenia a on odpowiada mi ze na to konto to on miał wysłać kase jakiemuś gościowi za części a ja mam wysłać po raz drugi na inne konto!!! zrobiłem wielki oczy ja czytałem tą jego odpowiedź ale grzecznie tłumaczyłem ze ja się wywiązałem z umowy i kasa poszła a że dostałem od niego błedne konto to nie moja wina przecież... A on dostał amnezji nagle i nie wiedział co to za konto i skąd ja je miałem itp. dałem sobie spokój bo nie chciało mi się użerać z debilem. Ja przez starte tej 100-ki nie zbiednieje ale jemu obiecałem że napisze to na forum, wiec oto cała historia.
pozdrawiam kolegów
mario
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 19:16 przez yoorki, łącznie zmieniany 1 raz.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 wrz 2011, 13:20

no to sie dolaczam do ciebie kolego.mnie kolega armani85 rowniez wysterowal.zamowil sibie historie.historie odebral.jednak kasa do mnie nie wplynela.potem i mi wychodza takie chocki ze komus zalegam ze zwrotem...ale taka jest rzeczywistosc.pal licho moj zarobek.ale ja musialem zaplacic za tego kolege...wstyd.

i to goscia ktory rozglada sie za grubym autem...

yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

Post autor: yoorki » 15 wrz 2011, 15:35

nie jestem typem łobuza czy jakiegoś karka spod dyskoteki (nie obrażając prawdziwych ochroniarzy) ale nasze ewentualne spotkanie "kolega" Armani zapamięta do końca życia...
i nie chodzi o tą kase ale o zasadę!

Forum Audi A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 765
Rejestracja: 14 lut 2010, 10:28
Imię: Robert
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2015
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Forum Audi A6 » 15 wrz 2011, 15:59

Wiedziałem że taki temat prędzej czy później powstanie <lol>
Niech wywołany do tablicy kolega się wypowie o zaistniałej sytuacji.

Awatar użytkownika
Marcin19l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 159
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Marcin19l » 15 wrz 2011, 17:21

sprzedał samochód za 25 kafli a 150zł nie ma zeby ludziom oddac <rotfl>
Było Audi 80 B3 1.8S
Jest OOOO A6 C5 2.4 Quattro

Armani85

Post autor: Armani85 » 15 wrz 2011, 19:04

chyba jestes kolego nie normalny ja ci podalem nr konta wlasciwy a ty sie jeb...les i wyslales komus innemu ja tylko ustalilem komu i ci napisalem ot co.

ave

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 wrz 2011, 19:18

Armani85, wiec mam rozumiec ze u mni ty sie jeb...les i wyslales kase komus innemu????tylko gdzie tu moja wina?

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 15 wrz 2011, 19:44

Uczciwy człowiek by wysłął już to na swój koszt skoro popełnił błąd :)
Ale może nie ma honoru.yoorki,a może wklej prywatną wiadomość, a wyjaśni się co i jak, czy faktycznie podał Ci złe konto i postronni to ocenią.

Awatar użytkownika
Wujek-West
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 711
Rejestracja: 15 sie 2010, 09:51
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/Łaziska
Kontakt:

Post autor: Wujek-West » 15 wrz 2011, 20:07

z tego co wiem jak wpisze sie złe dane czyli nazwisko imie i adres nie podlegajacy odpowiedniemu numerowi to nie da sie przelewu zrobić
Tylko słaba Polska boi się silnego Śląska

krzysiekjx1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 460
Rejestracja: 18 sie 2010, 22:56
Imię: Krzysiek
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI 115KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: dolnosląski

Post autor: krzysiekjx1 » 15 wrz 2011, 20:11

Wujek-West pisze:z tego co wiem jak wpisze sie złe dane czyli nazwisko imie i adres nie podlegajacy odpowiedniemu numerowi to nie da sie przelewu zrobić
dokładnie !!! potwierdzam że nie ma możliwości żeby wysłać komuś przez pomyłkę przelewem miedzy bankowym pieniążki wiec skoro nie wróciły to znaczy że wysłałeś je na właściwe konto do właściwej osoby <mysli>
tak wiec mając powyższe na uwadze wychodzi że ktoś kogoś wy......ł w rogi :[
nikt za darmo ci nie da
Obrazek

Awatar użytkownika
superus-R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2010, 20:44
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: superus-R » 15 wrz 2011, 20:53

krzysiekjx1 pisze:
Wujek-West pisze:z tego co wiem jak wpisze sie złe dane czyli nazwisko imie i adres nie podlegajacy odpowiedniemu numerowi to nie da sie przelewu zrobić
dokładnie !!! potwierdzam że nie ma możliwości żeby wysłać komuś przez pomyłkę przelewem miedzy bankowym pieniążki wiec skoro nie wróciły to znaczy że wysłałeś je na właściwe konto do właściwej osoby <mysli>
tak wiec mając powyższe na uwadze wychodzi że ktoś kogoś wy......ł w rogi :[
Przy przelewach online najważniejszy jest numer konta.Jeśli kontroler finansowy w banku nie wychwyci niezgodności numeru konta z właścicielem to pieniądze dojdą nawet w przypadku pomyłki.Aby to udowodnić podam na PW swój nr konta a wy wpisujcie dane jakie chcecie i róbcie przelewy:)

Jurek85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 584
Rejestracja: 23 sie 2008, 11:44
Imię: Jurek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jurek85 » 15 wrz 2011, 21:19

jeśli chodzi o banki i przelewy to troszkę o tym wiem <okok>
superus-R pisze:Przy przelewach online najważniejszy jest numer konta.Jeśli kontroler finansowy w banku nie wychwyci niezgodności numeru konta z właścicielem to pieniądze dojdą nawet w przypadku pomyłki.Aby to udowodnić podam na PW swój nr konta a wy wpisujcie dane jakie chcecie i róbcie przelewy:)
100% prawdy, chociaż przy przelewach zagranicznych powinno to zostać wychwycone.

Przede wszystkim jak można pomylić numer konta???????????
Zmiana jednej cyferki i taki numer konta nie istnieje - po prostu w numerze konta są wrzucone cyfry kontrolne i pewien algorytm liczenia musi się zgadzać. Numer ma 26 cyfr - trafienie przez pomyłkę w poprawny numer konta kogoś innego - Niemożliwe. Ale jeśli ci się yoorki udało no to <piwo> Zatem idź do totka i puść zakład bo dzisiaj jest 10 000 000 zł.
Jednak cuda jak twierdzi Armani85 się zdarzają <mysli> <mysli>

Armani85

Post autor: Armani85 » 15 wrz 2011, 21:37

ja nie pisalem ze pomylil jedna literke tylko caly nr konto . kasa nie doszla blendy nie ma i tyle krotko i na temat pozdro

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 wrz 2011, 21:43

Od: Armani85
Do: tomkom1
Wysłany: 2011-09-09, 12:33
Temat: Re: przelew Cytuj wiadomość
kolego kasa poszla a histori nie widac co jest?

[ Dodano: 2011-09-15, 21:45 ]
yoorki nie certtol soie tylko podaj dane jakie dal ci kolega moze to bedzie ktos z nas komu on w ten sposob za cos zaplacil...

akism
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2009, 20:03
Lokalizacja: Polska

Post autor: akism » 15 wrz 2011, 22:17

Ktoś tu sobie znalazł sposób na zalanie baku za cudze pieniądze...Dla mnie żenada,ciekawe ilu jeszcze ludzi stuknął.Powoli tracę wiarę w ludzi,coraz więcej takich wałków...
A6C7 3.0 TDI 272 S-line(było )
A8d3 4.2

Zablokowany

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga