Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] Oszust na forum!!!

Zablokowany
0x4B25A

Post autor: 0x4B25A » 21 wrz 2011, 10:47

johntailor, racja, ale wiesz, że nabić 50 postów to też nie problem ale jedynie utrudnienie... Oczywiście można zrobić zamknięte forum, gdzie tylko ludzie z polecenia wchodzą i to wtedy, gdy zna się ich osobiście... ale to raczej w tym przypadku mija się z celem... <zalamka> Pozostaje daleko posunięta nieufność co do 'nowych', którzy coś chcą sprzedać i tyle... nic więcej nie pozostaje...

Armani85

Post autor: Armani85 » 21 wrz 2011, 18:35

tomkom1 pisze:Skrzynka Skrzynka Wysłane Wysłane Do Wysłania - zniknie gdy odczyta adresat Do Wysłania - zniknie gdy odczyta adresat Zapisane Zapisane

Odpowiedz na post Audi A6 Klub Polska Strona Główna
Skrzynka :: Wiadomość
Od: Armani85
Do: tomkom1
Wysłany: 2011-09-07, 22:44
Temat: Hej Cytuj wiadomość
Czesc sprawdz mi vin

WVWZZZ3BZ3P391617

to jest kopia wiadomosci jaka mi wyslales.wvw to oznaczenie vw
kolego zaczynasz mnie irytowac.mnie rowniez scigaja za zwroty.a przez takich ajk ty zawieszam sie i musze placic za takich ludzi jak ty wlasnie...ja w kazdym razie ci tego nie podaruje i od razu ci zapowiadam zebys w piatek sciagnal swoja historie od kogos.zreszta nawet ja ci ja sciagne i wkleje tutaj w gratisie jako dodatek do tego co juz zrobilem i za co nie zaplaciles.
nie interesuje mnie zaden passat tylko audi

Awatar użytkownika
sebastian855
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1020
Rejestracja: 28 sty 2010, 22:11
Imię: Sebek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AEB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sebastian855 » 21 wrz 2011, 18:52

Armani85 pisze:nie interesuje mnie zaden passat tylko audi
Ostatnio się chwaliłeś że kupiłeś passata i masz problem z przekładnia kierowniczą o ile dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Marcin19l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 159
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Marcin19l » 21 wrz 2011, 18:59

sebastian855 pisze:Armani85 napisał/a:
nie interesuje mnie zaden passat tylko audi


Ostatnio się chwaliłeś że kupiłeś passata i masz problem z przekładnia kierowniczą o ile dobrze pamiętam.
-a6-c5-skoki-kierownicy-vt38578.htm

Dziwi mnie sprawa czemu nadal sie wypierasz jak w tym temacie wyraznie pisze ze sciagnełes paska to pewnie jakies viny VW u kolegi chciałes sprawdzac
Było Audi 80 B3 1.8S
Jest OOOO A6 C5 2.4 Quattro

Armani85

Post autor: Armani85 » 21 wrz 2011, 19:01

passat nie jest dla mnie ja chcialem historie a8 D3 ale niema sprawy moge ci zaplacic za nie moja historie

[ Dodano: 2011-09-21, 19:04 ]
i nie robcie tutaj ze mnie walkarza czy wulgaryzmy wie kogo , kazdemu moga sie pomylic cyfry,liczby czy imiona bog tam wie co
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 21:45 przez Armani85, łącznie zmieniany 1 raz.

tomaszek99

Post autor: tomaszek99 » 21 wrz 2011, 20:38

Armani85 pisze:kazdemu moga sie pomylic cyfry
Tobie bardzo często się mylą, prawie w każdej wiadomosći szczególnie nr kont.
Oddał byś staremu to auto, i jeździł autobusem ina taki zmienił byś avatar. <stres>

yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

Post autor: yoorki » 21 wrz 2011, 22:10

greg ma racje...
nikt z ciebie nie robił ..."Bóg wie kogo..." sam sobie na to zapracowałeś. sprawdź sobie kolego nasze a właściwie moje wiadomości do Ciebie pisane. do końca konwersowałem grzecznie i bez wyzwisk albo gróźb. kulturalnie chciałem wyjaśnić sytuacje.
tylko i wyłącznie twoja postawa skierowana tylko i wyłącznie na chęci naciągnięcia mnie na powtórną wpłate doprowadziła do zaistnienia wpisu na forum. a i tutaj nie obrażałem nikogo ani z mojej strony nie kierowane były żadne wulgaryzmy w Twoją stronę, wiec...
tak jak Ci napisałem dużo wcześniej nie o kase mi chodzi bo ta kwota w żadnym stopniu nie wpływa na mój budżet, ale o forme mi chodzi. jeśli jakimś cudem ta kasa wróci do mnie, to tak jak obiecałem wpłace ją na konto forum jak wiele razy wcześniej.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 21 wrz 2011, 22:31

Armani85 pisze:passat nie jest dla mnie ja chcialem historie a8 D3 ale niema sprawy moge ci zaplacic za nie moja historie

[ Dodano: 2011-09-21, 19:04 ]
i nie robcie tutaj ze mnie walkarza czy wulgaryzmy wie kogo , kazdemu moga sie pomylic cyfry,liczby czy imiona bog tam wie co
kolego zeby zamknac temat z mojej strony powiem tyle.moderator jest bezstronna osoba.jemu udostepniam w tym momencie moja skrzynke pw.zeby nie bylo ze cos kopiuje i przerabiam.ma wglad w twoje pw do mnei glownie z zamowieniem historii.nic nie jest kasowane mam cale archiwum rozmowy z toba.jesli wskaze mi miejsce gdzie napisales ze prosisz o historie a8d3 to zrobie ci ja za darmo jak rowniez zobowizauje sie wplacic tysiac zlotych na konto forum...zajmuje sie tym przeszlo poltorej roku i wiem co robie.twoje ostatnie pw rowniez sa w tym archiwum.
greg zaproponowal ci honorowe rozwiazanie.twoja sprawa czy masz jaja czy wydmuszki.

[ Dodano: 2011-09-22, 14:18 ]
nie wiesz z kim masz doczynienia po drugiej stronie ja tez mam wtyki gdzie nie gdzie i moze zaciekawi nawet tvn jak w aucie nagle moze dojsc 200tys przebiegu w kilka dni.

ja ci poraz kolejny pisze , nie strasz mnie bo tobie sie zrobi goraco mam wszystkie screeny twoich postow i jak bedzies cos kombinowal to ide z tym na policje i poplyniesz ty razem z twoim znajomym z aso , tyle na ten temat


to sa dwa przyklady pw od niego...z dzisiaj.jak widac nie ma z kim tutaj wogole rozmawiac.
gosc ewidentnie nie wyjasnia sprawy i nie proponuje zakonczenia tego ugodowo.
nie chce mi sie naprawde udokumentowywac moich racji i zachowania tego osobnika.


ehhhhhhh gwiazda TVN nam sie trafiła........
ale do tego KONFITURA....

yoorki
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:29
Lokalizacja: Mjondalen/Norwegia

Post autor: yoorki » 22 wrz 2011, 15:59

nooooo nie...! to my tu grzecznie i spokojnie... moderator i tak łagodzi co niektóre wypowiedzi kolegów a taka..... jeszcze straszy??? no ludzie.... oj gościu czuje że się doigrasz. w końcu trafisz na kogoś kto ma mniej cierpliwości albo mu mniej zależy na opinii i tak cie dotrze że już nie bedzie komu mylić się na przyszłość. i to nie jest żadna groźba ja tylko wyrażam swoje przypuszczenia co do twojej przyszłości (ewentualnej)

kumangt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 329
Rejestracja: 03 lut 2009, 15:06
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Post autor: kumangt » 22 wrz 2011, 16:16

<szok>
100 tyś km bezawaryjnie. Teraz niestety często nie odpala silnik 2.5TDI A6 C5.

3.0 BMK 224KM

Post autor: 3.0 BMK 224KM » 22 wrz 2011, 16:21

to,to juz jest przeginka :[

Awatar użytkownika
Marcin19l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 159
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Marcin19l » 22 wrz 2011, 16:23

ostro sie robi <lol>
Było Audi 80 B3 1.8S
Jest OOOO A6 C5 2.4 Quattro

Audi A7 3.0 BMK 224KM

Post autor: Audi A7 3.0 BMK 224KM » 22 wrz 2011, 17:12

Nie dość że złodziej to jeszcze konfident.

Armani85

Post autor: Armani85 » 22 wrz 2011, 18:25

Kto tu kogo straszy? jakie fikcyjne przeglady ty sie za glowe zlap i przemysl ewentualnie konsekfencje twoich 'fikcyjnych przegladow'

Awatar użytkownika
Wujek-West
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 711
Rejestracja: 15 sie 2010, 09:51
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Katowice/Łaziska
Kontakt:

Post autor: Wujek-West » 22 wrz 2011, 18:40

chłopaki wyluzujcie troszke , co sie stało sie nie odstanie , musicie jakoś dojśc do porozumienia , nie potrzebnie wylewacie brudy na forum , oddaj koledze polowe kasy i bedziecie po połowie stratni i tyle , nie jest to majatek przeciesz
Tylko słaba Polska boi się silnego Śląska

Zablokowany

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga