Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] A6C5 troche problemow po zakupie...

Nadwozie
ODPOWIEDZ
bestias
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2011, 10:45
Lokalizacja: Gdynia/Pomorskie

[ A6 C5] A6C5 troche problemow po zakupie...

Post autor: bestias » 13 maja 2011, 17:08

Witam

...Panowie i Panie mam kilka problemow ktore ojawily swoja obecnosc dopiero po zakupie, wyminie je w kolejnosci uperdliwosci :)


1. Po wyjezdzie z myjni mam pelne podszybie wody (komora gdzie znajduje sie aku and the rest) nie wiem moze to jakas dodatkowa opcja aqwarium lub cos w ten desen...

Aby dodac jeszcze troche do tej zagadki to czasami gdy zatankuje moje aqwarium auto zarygluje drzwi po sekundzie i odblokuje i zapala w srodku wszystkie lampki i trzeba gasic je recznie dopiero po czasie same gasna...

Ostatnio po wyjechaniu z myjni z nawiewow zaczal wydostawac sie dym i para wodna, a po chwili do sordka (nie wiem jak i ktoredy) na nogi kierwcy i pasazera wlalo sie troche wody...

2. Po drugie kiedy paliwo dochodzi do rezerwy i zapala sie kontrolka na wyswietlaczu to co jakis czas zegary robia taki myk ze obrotomierz i predkosciomierz padaja na cy.. (piersi) i zachwile sie podnasza a paliwo skacze na cwiartke, i po chwili powtorka z filmu...

3. wydaje mi sie ze mam nie oryginalne halogeny w zderzaku, ostanio je demontowalem i opisane sa jako audi ale sposob ich montowania to jakas kpina, stad tez moja prosba gdyby ktos mogl zrobic zdjecie halogenow modelu 20000r i sposobu ich zamontowania w zderzaku bylbym very very wdzieczny..


Z gora przepraszam za dlugawy temat, ale blagam pomozcie w was moja nadzieja w was moja wiara, przez to auto zostawila mnie rodzina juz tylko wy mi zostaliscie blagam POMOCY!!!!!

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 13 maja 2011, 17:18

bestias, w podszybiu masz odpływy do wody, wyciągnij aku, osusz go, udrożnij odpływy i będzie dobrze. Co do zamków, to pewnie to idzie od mokrego aku, ale też od modułu komfortu, który jest pod nogami pasażera, czyli tam gdzie masz wodę. Cała reszta myślę że jest od wody. Udrożnij dziury i będzie si.
Co do halogenów, to powienieneś już mieć przejściówki. Było ostatnio na forum...
Oo takie http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A6-C5-Front- ... 2a051131ae
bestias pisze:przez to auto zostawila mnie rodzina juz tylko wy mi zostaliscie blagam POMOCY!!!!!
To co to za rodzina? <dokuczacz>

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 13 maja 2011, 17:59

Oj tam greg25, czepiasz się :P
Chłopak ma ponadczasowe autko no :D

PAWELJARCZAK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2011, 09:54
Lokalizacja: ZŁOTORYJA

Post autor: PAWELJARCZAK » 15 maja 2011, 13:31

tam juz ledy chyba są ale mogę się mylić <mysli> dla pasażera sprzedający powinien Ci dorzucić gumowce <lol> tak jak piszą inni udrożnij kanaly i wysusz środek

Paluch85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 69
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:18
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Paluch85 » 15 maja 2011, 15:05

Może anglika kupiłeś od handlarzy, którzy złożyli go 'na szybko' dlatego elektronika wariuje.
Sprawdź dokładnie czy twoja audi czasami z GB nie jest. jeżeli tak to sprzedawaj to cholerstwo bo psychicznie Cie wykończy.

bestias
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2011, 10:45
Lokalizacja: Gdynia/Pomorskie

Post autor: bestias » 31 maja 2011, 11:59

Witam

auto to nie anglik pochodzenie wg VIN BELGIA...

Kanaly na podszybiu wyczyszczone ale problem jest aktywny, mam dziwne wrazenie ze bede musial udroznic ten kanalod klimatronika, mam pytanko czy jakies jeszcze odplywy bolidy te posiadaja...

Plan jest taki aby wyczyscic odrazu wszystkie...

Z halogenami narazie daje spokoj sa powazniejsze problemy...:)

Moja niunka wydaje sie okrutnie zaniedbana... <zalamka>


Pytanko off top czy jest mozliwe aby oryginalny przeplywomierz padl po 10tys km...

Awatar użytkownika
-=Rafal=-
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1360
Rejestracja: 19 wrz 2009, 16:12
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: -=Rafal=- » 31 maja 2011, 12:02

bestias, tylko odpływ pod aku i od klimy. Nie wystarczy go tylko wyczyścić. Trzeba jeszcze to wszystko wysuszyć. Zdjąć tapicerkę i wysuszyć moduł.
Org? Niee..

Awatar użytkownika
dark79
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 94
Rejestracja: 22 mar 2009, 20:48
Lokalizacja: Penge/London

Post autor: dark79 » 31 maja 2011, 15:38

jest jeszcze odplyw pod serwem od hamulca

bestias
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2011, 10:45
Lokalizacja: Gdynia/Pomorskie

Post autor: bestias » 03 cze 2011, 07:58

Witam

czyli sa tylko te trzy, to i dobrze bo mamy je zasoba... teraz moja niunka lekko rozneglizowana schnie mam na dzieje ze 2 dni wystarcza...:)

Wody bylo naprawde sporo i prawde mowiac jestem pod wrazeniem jakosci dywanow ze to wszystko jeszcze nie zgnilo ani splesnialo to jakis cud...

Z tego miejsca pragne pozdrowic poprzedniego wlasciciela "IDIOTE" tak zapscic auto trzeba sie naprwde starac...

Ale nic to pomalu wszystko wyprostujemy...

A przeplywka jest ok wiesza sie turbo, bylo czyszczone pre miesiecy temu i znowu sie przywiesza... teraz jestem juz zdecydowany na wymiane na regenerowana, koszt niewiele wiekszy a swiety spokoj bezcenny...


Jeszcze raz dzieki FOR ALL za HELPa...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga