Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problemy po wymianie rozrządu.

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Norwida
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2023, 23:34
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ostróda

Problemy po wymianie rozrządu.

Post autor: Norwida » 22 gru 2023, 23:53

Witam. Otóż mój problem wygląda następująco. Po wymianie rozrządu zaczęły się problemy z ogrzewaniem na postoju. W trasie na obrotach nawiewy dmuchają ciepłym powietrzem a na postoju wieje zimnym. Zauważyłem też, że podczas jazdy lekko ubywa płynu chłodniczego a przy odkręcaniu korka od zbiorniczka wyrównawczego bulgocze jak w garze z rosołem. Na korku od oleju brak budyniu, w płynie chłodniczym nie ma oleju. Przy odkręcaniu korka wywala płyn tym małym odpływem od spodu zbiorniczka( naprawdę mocno wywala i paruje). Przed wymiana rozrządu brak jakichkolwiek problemów. Auto nie brało płynu chłodzącego oraz nie było tak dużego ciśnienia w zbiorniku. Wąż zasilający nagrzewnice podaje płyn a odprowadzanie puste ( moim zdaniem zabetonowana nagrzewnica). Pytanie skąd te ubytki płynu chłodniczego i tak duże ciśnienie w układzie. Nie chce mi się wierzyć że po 100km od zmiany rozrządu wydmuchała uszczelkę pod głowicą. Proszę o jakieś wskazówki odnoście CO JEJ MOZE BYĆ. Poszło już tyle szmalu w nią że spokojnie kupiłbym dwie takie🤣🤣🤣. Silnik nie grzeje się.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga