Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z Webasto w A6 C6 2.0tdi CAHA

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
lesdud
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 41
Rejestracja: 06 wrz 2008, 01:10
Imię: Leszek
Moje auto: S8 D2
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: V8 4.2 l
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Problem z Webasto w A6 C6 2.0tdi CAHA

Post autor: lesdud » 21 gru 2023, 09:14

W marcu tego roku kupiłem auto jak w temacie i Webasto normalnie działało. Nagle zimą jak było już koło 0 stopni i chciałem odpalić Webasto to odpala i po chwili gaśnie a następnie wyskakuje błąd 01406 brak powstawania płomienia.
Postanowił zdemontować i wysłać Webasto do fachowca, który wymienił palnik bo się rozwarstwiał, reszta klamotów była ok więc poskładał i wysłał mi filmik z odpalenia na stole i piec jak najbardziej odpalał i wchodził na pełną moc.
Po zamontowaniu na nowo dalej Webasto zachowuje się jak przedtem, czyli odpala puszczając dymek i nawet temperatura zdąży urosnąć o jakieś 3-4 stopnie obserwując vcds i po czym nagle przestaje pracować .
Obstawiam że albo nie dostaje odpowiedniej dawki paliwa by wejść w pełną moc i się rozłącza, albo jest jakiś problem z instalacją elektryczną, bo podczas startu webasto w vcds pokazuje spadki napięcia do około 10V a jak mam miernik podłączony do akumulatora to tam spadków nie widać.
Może ktoś miał podobny problem?
Gdzie ewentualnie można się rozpiąć wężykami by sprawdzić ile pompka paliwa podaje?
Gdzie znajduje się pompka paliwa do Webasto w A6 C6?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga