Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C6 2.0TFSI]Problem z rozładowywaniem akumulatora

Elektryka
ODPOWIEDZ
RedruM
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2022, 13:19
Imię: Karol
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8 TFSI 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Rybnik

[A6C6 2.0TFSI]Problem z rozładowywaniem akumulatora

Post autor: RedruM » 29 lis 2023, 01:45

Witam

Zauważyłem ostatnio u siebie w samochodzie taki problem ,że coś mi pożera prąd przez dłuzszy postój (Około 8h). Nie zawsze tak sie dzieje , czasem samochód może stać kilka dni i nie ma informacji o rozładowaniu , a czasem jak wcześniej pisałem 8 h i ze 100% naładowania w MMI robi się 10%. Czytałem kilka tematów tutaj na forum co by to mogło być , ale ja nie mam np telefonu w samochodzie żeby zaślepić , a samochód zauważyłem że się "usypia". Nie świeci mi sie włącznik świateł i włącznik awaryjnych. Potrzebuje pomocy żeby coś na teraz ogarnąć bo potrzebuję samochód, a i tak pójdzie do elektryka jakiegoś.

Edit: Odlączyłem kleme na noc i normalnie akumulator trzymał bez problemu. (Pięknie to przemyślał niemiecki projektant aby umieścić w bagażniku akku i pózniej mieć tylko możliwość wejscia poprzez siedzienia tylne...)
EDIT 2 : Samochód prawdopodobnie nie bierze prądu tylko się rozładował i nie potrafił doładować ,a stan mmi pokazywał 100% , dziś podłączyłem do prostownika ledwo 50 % po trasie 35 km. Doładuje , sprawdze , ale raczej problem rozwiązany ;)

Pozdrawiam ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga