Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Warsztat]KOSZALIN FIRMA przekładająca kierownice angliki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

[Warsztat]KOSZALIN FIRMA przekładająca kierownice angliki

Post autor: ryniu-ry » 31 maja 2009, 01:07

Miałem do przełożenia audi A6 allroad 2002 r autko w bardzo dobrym stanie po przekładce w tej firmie Z ALLEGRO nik[ wiolaszp] u pana TOMASZA ZBOJNY KOSZALIN ul.Dzierżęcińska 57b zaczęły sie same problemy. Umówiłem się z owymi panami na przekładkę tego auta która miała trwać 4 tygodnie trwała dwa razy tyla miałem dość czekania i odebrałem auto bo podejżewałem że będę czekał do zimy,

Po tej ich robocie z autem zaczęły się dziąć cuda ,auto po prostu żyło swoim żuciem,trzeba było wymontować konsole bo położone przez nich przewody groziły pożarem włożyli połamany klimatronik za który musiałem im extra dopłacić,lusterka działały na odwrót esp tak samo,głośniki też na odwrót ,informacja o dzwiach tak samo, założone odwrotnie wygłuszenie z anglika,niestrzelności w ścianie grodzioewj,klima po nabiciu wystrzeliła -założyli brudne przewody,podstawa pod akumulator przyspawana od passata pod którą zostawili wystającą śrubę która przebiła akumulator,cieknące przewody hamulcowe za które zapłaciłem a zostały zaadoptowane z mojego auta tak samo wyłącznik świateł do bani angielskiego nie oddali,przewody idące do wtyczki od haka do przyczepy obciete,dywaniki tylne które nadawały sie do użytku powypalane dziury,owy współwłaściciel nie chciał wystawić faktury na usługę zażądał sobie do tego dopłatę za fakturę w wysokości 22procet od ceny której zapłaciłem.wystawia na allegro inna cene do której trzeba jeszcze doliczyć tysąc złotych bo oni tak biorą, a za zrobienie badań technicznych powiedzieli mi kwotę 200 zł plus 500 za to że to anglik bo u nich tyle kosztuje,z czego nie skorzystałem ,tak do tej przekładki w tym zakładzie dołożyłem do tego aby auto jeżdziło normalnie jeszcze 2000 zł zastanówcie sie przed oddaniem auta w ich ręce Crying or Very sad STANOWCZO ODRADZAM


Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem zakład w górze śląskiej u pana Mazura który się podioł poprawek po profesjonalistach i poprawił mi autko jak należy przy okazji wyszło na jaw że panowie sprzedali mi moją własną nagrzewnice drugi raz twierdząc że moja nie pasuje a była złożona moja i musze dopłacić za ta co ma niby pasować ,teraz mogę sie cieszyć walorami mojego allroada <piwo>
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 00:37 przez ryniu-ry, łącznie zmieniany 1 raz.

Voytec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 936
Rejestracja: 05 lip 2008, 22:29
Imię: Wojtek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Eindhoven/WSCHOWA
Kontakt:

Post autor: Voytec » 31 maja 2009, 01:22

ryniu-ry pisze:wiolaszp
obserwowałem aukcje tej firmy na silnik i który to został sprzedany a za 2 dni juz był znowu na allegro :shock:
Wiem tez że firmy handlujące częsciami z tamtych stron nie cieszą się najlepszą opinią co zresztą doświadczyłem na włąsnej skorze w ubiegły roku :evil:

Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

Post autor: ryniu-ry » 31 maja 2009, 01:33

Teraz to ja też wiem skubneli mnie na parę złotych :evil: miał przerabiać to elektryk z bocha tak sie chwalili a spaprali mi autko :cry: teraz wystawili usługę na Q7.PODEJRZEWAM że w trakcie przekładki tego auta zakład przestanie istnieć :mrgreen:




http://www.allegro.pl/item635712556_prz ... angol.html
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009, 17:55 przez ryniu-ry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martino
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2008, 22:35
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: martino » 31 maja 2009, 13:50

Dlatego uważam, że jeśli przekładać to tylko fachowców-którzy się cieszą dobra renomą. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mazurka-jestem jego sąsiadem i nie znam lepszego fachowca do przekładek Vw-Audi.Pozdrawiam
Audi A6 2.5 TDI AEL Avant Proline z przebiegiem ponad pół mln km



Vorsprung durch Technik

"Ropa daje kopa:-)"

kosmo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 58
Rejestracja: 08 mar 2009, 17:33
Lokalizacja: Wadowice/Kraków

Post autor: kosmo » 31 maja 2009, 16:47

Moge rowniez z czystym sumieniem polecic firme PANA MAZURKA Z GÓRY.
Przekładałem u niego moja niunie i wszystko jest w jak najlepszym porzadku,a troche sie znam na samochodach i mniejwiecej wiem o co biega...
Jezeli chodzi o samochody VW-AUDI (bo takie tylko robi) to naprawde chłop zna sie na rzeczy i nie jest żadnym oszustem ani krętaczem jak niektorzy,co kłamią na częściach.... <ok>

Awatar użytkownika
Z1 TOMEK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 102
Rejestracja: 25 wrz 2008, 21:43
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Z1 TOMEK » 31 maja 2009, 23:27

ryniu-ry pisze:TOMASZA ZBOJNY KOSZALIN ul.Dzierżęcińska 57b
Podjadę w tygodniu, żeby zobaczyć jakim "sprzętem" dysponują 8-)
ŻYJ DLA LUDZI NIE DLA RZECZY...

Obrazek

Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

Post autor: ryniu-ry » 31 maja 2009, 23:41

jak masz za dużo kasy to jedż do nich polecam wykręcą cie tak jak mnie nawet sprzedadzą ci twoje własne części z twojego auta tak jak mi sprzedali moje własne przewody hamulcowe a o wyłączniku świateł nie wspomne :cry:

Awatar użytkownika
Z1 TOMEK
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 102
Rejestracja: 25 wrz 2008, 21:43
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Z1 TOMEK » 01 cze 2009, 21:58

Wspólczuję ryniu-ry :shock:
Podjadę zobaczyć, bo nie mam daleko. Swojego nie mam anglika.
ŻYJ DLA LUDZI NIE DLA RZECZY...

Obrazek

Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

Post autor: ryniu-ry » 01 cze 2009, 22:58

Na pierwszy rzut oka było wszystko ok ale już po paru kilometrach było widać że coś jest nie tak na rondach auto samo gasło hamulce same zaciskały się, :?: system esp był zamieniony kompuetr widział prawe koła jako lewe i odwrotnie no i podczas jazdy jak skręcałem w prawo system widział odwrotnie i probował prostować auto w wyniku czego samochód stawał i hamulce śmierdziały cuda sie działy,teraz sie z tego śmieje bo troche poznałem to autko ale nie życzę nikomu przekładki w tym warsztacie tam pewne rzeczy śmierdzą kryminałem :evil: ciekawe co za stacja dopuszcza ich auta do jazdy diagnosta musi być szaleńcem :?:

Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

Post autor: ryniu-ry » 01 cze 2009, 23:11

Chciałem zrobić najpierw badania ale po oświadczeniu jednego z wspólników o cenie tych badań przeszło mi odrazu to jest 200 badania o dodatkowo że to anglik jeszcze 500 jak by to było auto trędowate razem 7 stówek nie zły biznes,miałem aktualny mot angielski dla tego poczekałem do końca i po przywróceniu auta do należytego stanu zrobiłem badania w normalnej cenie ;-)

michao88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2008, 01:53
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michao88 » 28 cze 2009, 00:24

Koszt przekladki a6 c5 w moim warsztacie to 2.500 za robote +3.700 za wszystkie potrzebne czesci w wybranym kolorze, w cenie robie rowniez przeglad. W rzaie problemow z przekladka smialo dzwoncie 726288067, pozdr.

Awatar użytkownika
zakwas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2009, 20:43
Lokalizacja: Frankfurt Am Main
Kontakt:

Post autor: zakwas » 31 paź 2009, 14:43

masakra jak tak poczytalem ten temat faktycznie mozna sie wkur*** ja juz mialem podobne jazdy z bitym peugeotem i wiem ze lepiej doplacic i isc do lepszego fachowca mam namysli swoj konkretny przyklad chodzi mi o malowanie i skladanie auta o anglikach nie mam zielonego pojecia co i ile kosztuje ale masakra ryniu-ry faktycznie jesli kiedys bede robil cos takiego trzeba bedzie przeprowadzic dobre rozpoznanie o warsztacie pozdro 4u i jak najmniej wizyt w warsztatach obojetnie jakich i obojetnie gdzie ;] :mrgreen:
wirus 170 koni ;] polecam wszystkim!!!
moja dziecinka ;] https://a6klub.pl/jest-jest-od-paru- ... htm#144838

Awatar użytkownika
ryniu-ry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 06 maja 2009, 01:00
Lokalizacja: słońsk

Post autor: ryniu-ry » 29 mar 2010, 00:22

Oto najnowsze namiary na firme która mnie oszukała i zmieniła miejsce działania :evi

http://allegro.pl/audi-a8-4e-03-08-prze ... 66150.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga