Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy ucando.pl

Przeróbka C7 na polifta.

Elektryka
ODPOWIEDZ
sebek27074
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2022, 21:42
Imię: Sebastian
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 313KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Jędrzejów

Przeróbka C7 na polifta.

Post autor: sebek27074 » 02 cze 2024, 22:04

Witam.

Ten temat będzie musiał podzielić trochę elektryki z elementami nadwozia, ale myślę że elektryka jest tu dużo ważniejsza.

Posiadam od jakiś 3-4 lat lat A6 C7 z 3.0 bitdi w automacie i Q. Teoretycznie najprościej byłoby sprzedać to autko i kupić młodsze, ale w tym czasie zrobiłem sporo poważnych napraw, które się nie zwrócą, a na pewno pozwolą cieszyć się tym autem przez następne kilka lat (m.in wymiana tarcz i klocków: EBC wiercone + SDT przód+tył, rozrząd, turbiny, wtryski, oleje w napędzie, nowe kapcie, chip na ~350KM itd). Stąd decyzja o przerobieniu mojego C7 przed FL na wersję odmłodzoną, która dużo bardziej mi się podoba.

Wiem, że potrzebuję kompletny przedni zderzak + reflektory, listwy progowe, tylny zderzak + lampy. No i właśnie problem jest z lampami.


U siebie mam z przodu bixenon a chcę przełożyć na FULL LED (te co wyglądają podobnie do matrix), z tyłu w przed lifcie był chyba tylko jeden model lampy - chcę wymienić na pływające kierunki.

Jak to ogarnąć? Tył chyba nie będzie mega problemem, ale przodu troche się obawiam.

Macie jakieś wskazówki, ktoś wie z czym to się jada?

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl