Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6C8 45 tfsi Pomocy

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
Jacekkk90
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2024, 10:40
Imię: Jacek
Moje auto: A6 C8
Rocznik: 2019
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TFSI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Bydgoszcz

A6C8 45 tfsi Pomocy

Post autor: Jacekkk90 » 18 maja 2024, 11:13

Witam słuchajcie od jakiegoś czasu borykam się z problemem w moim Audi a mianowicie podczas odpalania na zimnym silniku z pozycji kierowcy są odczuwalne lekkie drgania z komory silnika utrzymuje się to do momentu gdy auto nie zejdzie z obrotów. Byłem na diagnostyce po podpięciu komputera wywaliło błąd związany z niskim doładowaniem turbiny mechanik zaproponował że ptzeprowadzi regulacje turbiny ale problem nadal występuje. Jego zdaniem turbiną jeszcze jest ok ale straszą mnie wymiana lub regeneracja a to już są dość wysokie koszty. Zapewniają mnie ze problem drgań jest związany z problemem od turbo. Pytanie moje brzmi czy faktycznie te drgania mają prawo mieć związek z turbo czy przypadkiem nie chcą mnie tu na kasę skroić. Podczas jazdy nic niepokojacego się nie dzieje autko zbiera się bez zrzutów nie odczuwam żadnych spadków mocy podczas jazdy jedyne co ma miejsce to sopradycznie po ruszeniu wywala mi komunikat usterka napędu udaj się do serwisu ale po zgaszeni u ponownym odpaleniu komunikat znika i nie wskakuje ponownie. Pacient to A6C8 45 tfsi quattro z 2019r przebieg na chwilę obecną 110tyś.

patryk957
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2024, 16:11
Imię: Patryk
Moje auto: A6 C8
Rocznik: 2019
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TFSI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: A6C8 45 tfsi Pomocy

Post autor: patryk957 » 05 cze 2024, 16:13

I jak kolego masz jakąś diagnozę ? Bo stoję przed zakupem i jest ten sam problem w serwisie powiedzieli że to katalizatory się podgrzewają i ten model tak ma

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C8 (2018- )”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga