Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Emulator immo silnik nie odpala

Wszystko co dotyczy ogólnie układów elektrycznych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
Luk3rt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2023, 14:53
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1996
Nadwozie: Inne
Silnik: 1.8 125KM
Napęd: Brak
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

Emulator immo silnik nie odpala

Post autor: Luk3rt » 09 sty 2024, 13:55

Witam, posiadam mały/nie mały problem, ale najpierw:

Pacjent
Audi A6 C4
Pojemność 1.8 B+LPG
rok 1995

Autko przestało odpalać, po wjeździe na podwórko po przyduszeniu na biegu... zgasło po czym już nie odpaliło. Podpięty Interface Viaken KKL, program Polski Vag 4.9. Program pokazuje 1 błąd
17978 - "Moduł sterujący silnika zablokowany"
Auto po zakupie normalnie odpalało chociaż były momenty że trzeba było długo kręcić albo kluczyk wyciągnąć i włożyć i odpalił. W autku poprzedni właściciel wymienił kluczyk (zwykły bez pilota nierozbieralny) i założył emulator immobilizera ( Po podłączeniu komputera nie mógł połączyć się z immo, wyciągnąłem licznik żeby dostać się do puszki immo a w środku emulator hehe)
Po przekręceniu kluczyka na zapłon dioda na emulatorze miga szybko i cały czas i podczas próby odpalenia to samo. Auto nie łapie ale ma momenty jakby chciał a nie mógł. Ktoś mi powiedział że mogła paść Pętla/cewka/antena immo grunt ze w stacyjce Nie wiem jak się ma ta antena przy emulatorze, czy ona wgl działa jak jest emulator? No chyba że emulator potrzebuje jakikolwiek sygnał z tej anteny żeby zadziałał nie wiem nie znam się na tym a nie chce głupot gadać dodam tylko że kluczyk nie wydaje się aby miał pastylkę w środku ani żadnej płytki.
Może kto miał podobny problem albo wie jak to sprawdzić. Dodam że obszukałem się tej cewki po szrotach i w internecie i samej cewki/pętli nie dostane, ewentualnie całą stacyjkę na necie ale wole się poradzić.
Czy to wina emulatora?
Czy może to wina tej pętli/anteny/cewki ?
A może to zupełnie co innego ? Z góry dzięki za pomoc i jak czegoś nie napisałem to dopisze. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga