Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[serws] p.h.u MOTO-HRECKI s.c.

ODPOWIEDZ
AgaL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2009, 11:40
Lokalizacja: Wejherowo

[serws] p.h.u MOTO-HRECKI s.c.

Post autor: AgaL » 28 kwie 2009, 21:15

p.h.u. moto-hrecki
lesna 8
leźno (koło Gdańska)
bosch service :?: to chyba jakiś żart a nie serwis bosch, jestem wsciekła i załamana. Po pierwsze podłączyli mi samochód pod komputer (audi a6 c4 2.5tdi) i powiedzieli że nie ma żadnych błędów a auto często i mocno szarpało podczas jazdy i czasem migała kontrolka od świec. Poustawiali go niby, skasowali 500zł i usterka dalej była więc powiedzieli że to nastawnik pompy, wahałam sie ale nie miałam wyjścia więc wymienili, znów poustawiali i skasowali 2100zł :!: a 200 metrów za warsztatem auto zaczeło szarpać... załamka... kupiłam kabel i na własna rękę podłączyłam pod komuter i jak byk to wtrysk sterjący :!: Serwis bosch skoro tyle kasuja powinni brać na siebie odpowiedzialność za błędy prawda :?: a niestety nie mają zamiaru wstawić spowrotem mojej dobrej części i wziąć to co niepotrzebnie wstawili, że o zwrocie pieniędzy nie wspomnę.... Więc uważajcie mogą nieźle oszukać i naciągnąć na kasę a ja teraz nie mam za co auta naprawić... i czym jeździć

Qris

Post autor: Qris » 28 kwie 2009, 22:24

I tak się człowiek uczy by przed ruszeniem czegokolwiek odwiedzić 3 warsztaty, współczuję Ci Aga...

AgaL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2009, 11:40
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: AgaL » 29 kwie 2009, 06:19

no tak trafiłam do boscha bo żaden inny warsztat, który odwiedzilam nie mógł mi pomóc ale przynajmniej mnie nie naciągali jak nie wiedzieli co zrobić, smutne to niestety ale to był ostatni raz juz więcej niegdy w życiu...

Irek wawa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 188
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Irek wawa » 29 kwie 2009, 11:42

Aga - czy już sobie uświadomiłaś, że kabelek, który kupiłaś, otwiera przed Tobą cały obszar nowych możliwości? ;-)

Logujesz, wrzucasz na forum i prosisz o pomoc! Tu są ludzie z taką wiedzą i doświadczeniem, że tylko chylić kapelusze!!!

A wtedy do warsztatu jedziesz z konkretnym zadaniem do wykonania - kombinowanie zabronione! <ok>

AgaL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2009, 11:40
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: AgaL » 30 kwie 2009, 06:38

Irek wawa pisze:Aga - czy już sobie uświadomiłaś, że kabelek, który kupiłaś, otwiera przed Tobą cały obszar nowych możliwości?
tak zdaje sobie sprawę, no ale ponoć polak mądry po szkodzie więc teraz co jest grane...

axe
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 13 paź 2008, 19:58
Imię: Robert
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: axe » 30 kwie 2009, 09:45

w trojmiescie sa lepsi fachowcy od hrecki

jakbys potrzebowala kontakt i namiar na rzetelna firme - chlopakow dla ktorych vw audi seat nie maja tajemnic to moge podac na priv
sa z gdyni

dodam ze cenowo sa na poziomie porownywalnym z innymi warsztatami no moze w niektorych momentach troche drozsi ale uwazam ze lepiej czasami doplacic 50 niz umoczyc 500 u jakis papudrakow i poprawiac u innych

trzymaj sie Aga
--
Pełne ambiente QQ2
HeadUp KS1
Fotochrom 5SJ
Homelink VC1
Elektryczna pokrywa 4E7

AgaL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2009, 11:40
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: AgaL » 30 kwie 2009, 12:31

axe pisze:w trojmiescie sa lepsi fachowcy od hrecki
z tym się zgodzę to jesli możesz proszę o wiadomość z namiarami na ten warsztat, co prawda narazie znalazłam swoją usterka sama ale to jeszcze nie koniec i poszukuje kogoś kto naprawde zna się na audi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga