Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C7] Szyna CAN jak i gdzie się wpiąć z urządzeniem

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ptaku999
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, 11:07
Lokalizacja: War-Maz

[C7] Szyna CAN jak i gdzie się wpiąć z urządzeniem

Post autor: ptaku999 » 03 maja 2023, 22:34

witam,
chcę doposażyć auto w dodatkowy immo który wpina się do szyny CAN. Autoryzacja odbywa się poprzez telefon połączony przez BT, dołączoną kartę lub naciśnięcie wcześniej zaprogramowanych przycisków na kierownicy. Mam pytanie odnośnie wpięcia sie w szynę CAN w aucie audi a6 c7 2016 rok 2.0tdi. Producent urządzenia zapewnia że podłączenie odbywa się bez inwazyjnie tzn nie trzeba przecinać zadanych kabli. Gdzie i jak mogę wpiąć sie w taką szyne w tym aucie ? Potrzebuję pomocy przy podłączeniu, z programowaniem nie będę miał już problemu bo miałem do czynienia z urządzeniami producenta TYTAN ktore tez działały po szynie CAN.

https://www.amazon.pl/AMPIR-WFS400-PRO- ... F7ZM&psc=1

Awatar użytkownika
_wladi_
Moderator
Moderator
Posty: 746
Rejestracja: 31 gru 2019, 14:29
Imię: Włodek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 190KM DDDA
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: YL
Kontakt:

Re: [C7] Szyna CAN jak i gdzie się wpiąć z urządzeniem

Post autor: _wladi_ » 04 maja 2023, 09:56

Ja ostatnio zakładałem zabezpieczenie IGLA i trochę sobie z gościem porozmawiałem…nie sądzę że ktoś Ci powie jak to zamontować gdyż ludzie którzy to montują najpierw przechodzą specjalne szkolenia i są objęci klauzulą poufności. Jeżeli byłby to temat ogólnodostępny to złodzieje od razy by wyczaili jak to obejść. Jeżeli masz już urządzenie to znajdź w okolicy montera i pogadaj może Ci taniej założy. Do każdego auta jest inna procedura i inny schemat łączenia z tego co mi koleś tłumaczył miał specjalny do tego program i na moje nie sądzę, że ktoś zdradzi jak to zamontować 🤷🏻‍♂️

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga