Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

katastrofa głośniki gladen one, match PP 86DSP, MATCH PP 8E-Q

Car Audio
ODPOWIEDZ
Maciej_A6C7_tdi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2023, 09:18
Imię: Maciej
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2018
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: łomianki

katastrofa głośniki gladen one, match PP 86DSP, MATCH PP 8E-Q

Post autor: Maciej_A6C7_tdi » 31 sty 2023, 09:57

Bardzo odradzam taki zestaw gladen one, wzmacniacz dsp match PP 86DSP, subwoofer MATCH PP 8E-Q. Wyciszenie drzwi i instalacja wraz z akustykiem który dostrajał auto w audi a6 c7 w firmie radiocar w Warszawie.
Całość ponad 7000zł. A jest tak jak było . Nie chce się słuchać muzyki na tym zestawie, nie ważne czy z radia czy przez audi interface smartphone ( czyli bluetooth ) czy przez apple car ( kabel ). Słucham tylko podcastów w tym aucie i wiadomości bo muzyka po prostu nie gra. To samo mówi moja żona. W jej A5 na badziewnych głośnikach oryginalnych fajniej i chętniej się słucha muzyki niż u mnie w A6. Dzwięk nawet jak źródłem jest bezstratny plik z apple music to jest po prostu nieprzyjemnie. Nie ma żadnej słodyczy w dzwięku, całość jest jakby głucha, bass to jest żart mimo że wspomagane subem. Ostatnio na wymianie oleju w krotoskim dostałem na cały dzień passata b8 z dynaudio i to było 10razy lepsze niż ten zestaw za 7000 . Pierwotnie w aucie był system multimedia i żałuję że go wymieniałem. Oczywiście przy wymianie pokazują że tam małe magnesy w oryginalnych głośnikach że to nie ma prawa grać, a prawda jest taka że to co mam teraz gra prawie tak samo jak pierwotny oryginalny zestaw Audi multimedia. ( jest tylko lekka poprawa na górze i tyle ale można to zrobić podmieniając same wysokotonówki za 300zł a nie cały system za ponad 7000 ) . Wzmacniacz plus wiązka przewodów 3700, subwoofer 900, głośniki gladen one 1200, wyciszenie i instalacja ok 1000.
Oczywiście jak da sie bardzo głośno czyli na 22-25 w 30-stopniowej skali to jest różnica bo sa mniejsze zniekształcenia niż w oryginalnym zestawie audio, ale słuchając normalnie czyli 15-22 w skali audi mmi to muzyka jest po prostu bez sensu na tym zestawie gladena i matcha. Jestem strasznie zawiedziony bo nie stać mnie na nowy zestaw i zostane z tym badziewiem.
Masz kase to wybierz audi z bose albo passata z dynaudio bo wymiana na polecany zestaw za ponad 7000 będzie grała zdecydowanie gorzej. Pamiętam że moje audi w salonie za zestaw bose chciało ok 5000zł dopłaty a w tym czasie passat miał dynaudio za 4000. Gwarantuje że to lepiej wydane pieniądzeniż wymiana tak jak ja to zrobiłem. Oczywiście żadne z tych systemów to nie jest coś wyszukanego i audiofilskiego, ale na pewno w rejonie konkretnego funduszu na audio to lepszy wybór.

Fiszer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2013, 03:27
Imię: Michał
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Re: katastrofa głośniki gladen one, match PP 86DSP, MATCH PP 8E-Q

Post autor: Fiszer » 19 lut 2023, 02:43

Ile czasu masz już położona instalacje ? Ile godzin wygrzewales glosniki ?

Maciej_A6C7_tdi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2023, 09:18
Imię: Maciej
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2018
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: łomianki

Re: katastrofa głośniki gladen one, match PP 86DSP, MATCH PP 8E-Q

Post autor: Maciej_A6C7_tdi » 19 lut 2023, 10:10

Nie pamiętam dokładnie ale jakieś pół roku temu. Ok 10.000 km przejechane w tym czasie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga