Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

a6 c6 2.4 b+g pada akumulator po raz kolejny

Elektryka
ODPOWIEDZ
Kamilloss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2020, 14:06
Imię: Kamil
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Bielsko biala

a6 c6 2.4 b+g pada akumulator po raz kolejny

Post autor: Kamilloss » 22 maja 2022, 19:54

Witam. Panowie wiem ze temat wałkowany wielokrotnie ale nie moge znalezc dobrej odpowiedzi ani przypadku. A wiec nowy aku max dwa miesiace, wsiadam i ciemno rozładowany na amen. No to mysle zdarza sie ładuje go jest full. Wieczorem patrze 100% wsiadam rano po ok 7-8 godz i widze kontrolki swieca mysle co jest wkładam kluczyk i znowy cisza wyładowany na max`a po raz kolejny. Ładuje sprawdzam pobór ok 4-5 amper. Wyciagam bezpieczniki i nic czasem spadło a czasem podniosło sie do nawet 8 amper :( mysle to chyba zwarcie ale nasłuchuje czy przechodzi w tryb uspienia i jak chce przejsc nagle coś go wybudza. Widze ze navigacja ciagle sie swieci, nie mam petli zeby ominać ale poczysciłem masy, włacznie z tym modułem napiecia. Patrze nawigacja gasnie pobór spada do 0.03 po jakims czasie nawet do 0,01 mysle udało sie. co jakis czas sprawdzam czy wszystko ok teraz na wieczór patrze znowu swieci trójkat nawigacja też. co moze byc przyczyna ze sie tak zwiesza czy moduł nie powinien wyłaczyć nawigacji ???

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga