Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Silniczek regulacji lampy ksenon

Elektryka
ODPOWIEDZ
maro617
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2022, 06:14
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kończewo

Silniczek regulacji lampy ksenon

Post autor: maro617 » 21 mar 2022, 20:22

Witam.
Jestem od grudnia posiadaczem Audi A6 C5 2004 rok i mam mały problem,a mianowicie po zakupie okazało się, że nie działa poziomowaniem prawej lampy po wymontowaniu lampy widać było, że ktoś kombinował ponieważ pękło mocowanie silniczka na odbłyśniku tam gdzie wchodzi kulka od silniczka zostało to naprawione,ale został w lampie tylko sam silniczek bez adaptera , który jest mocowany w odbłyśniku i dopiero przykręca się do niego silniczek i moje pytanie czy ktoś orientuje się gdzie dostanę taki silniczek regulacji wraz z adapterem moje poszukiwania stanęły w martwym punkcie na allegro są tylko oferty archiwalne dzwoniłem pytałem nie mają pytałem nawet w ASO ale brak w ofercie i nie będzie, może któryś z kolegów posiada taki silniczek to bardzo chętnie bym odkupił. Z góry dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maro617
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2022, 06:14
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kończewo

Re: Silniczek regulacji lampy ksenon

Post autor: maro617 » 24 mar 2022, 22:22

maro617 pisze:
21 mar 2022, 20:22
Witam.
Jestem od grudnia posiadaczem Audi A6 C5 2004 rok i mam mały problem,a mianowicie po zakupie okazało się, że nie działa poziomowaniem prawej lampy po wymontowaniu lampy widać było, że ktoś kombinował ponieważ pękło mocowanie silniczka na odbłyśniku tam gdzie wchodzi kulka od silniczka zostało to naprawione,ale został w lampie tylko sam silniczek bez adaptera , który jest mocowany w odbłyśniku i dopiero przykręca się do niego silniczek i moje pytanie czy ktoś orientuje się gdzie dostanę taki silniczek regulacji wraz z adapterem moje poszukiwania stanęły w martwym punkcie na allegro są tylko oferty archiwalne dzwoniłem pytałem nie mają pytałem nawet w ASO ale brak w ofercie i nie będzie, może któryś z kolegów posiada taki silniczek to bardzo chętnie bym odkupił. Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga