Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Szwankuje głośnik średnich tonów

Car Audio
ODPOWIEDZ
MietekA
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2018, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Szwankuje głośnik średnich tonów

Post autor: MietekA » 22 lis 2021, 13:46

Cześć, od paru lat mam problem z głośnikiem średnich(?) tonów w drzwiach kierowcy. Nagłośnienie MMI 2g high nie BOSE. Po uruchomieniu auta gra tylko góra i dół, reszta stron gra normalnie. Żeby aktywować głośnik musze przekręcić dość mocno pokrętło głośności tak żeby dostał porządnie moc i wtedy zaskakuje działając poprawnie w pełnym zakresie. Miał ktoś podobny przypadek i znalazł rozwiązanie? Pzdr.

Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Posty: 2660
Rejestracja: 08 gru 2007, 01:02
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI BPP 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Szwankuje głośnik średnich tonów

Post autor: Doc » 27 lis 2021, 12:43

Co prawda 5 dni temu wysłałeś temat, ale... skoro cisza, nikt nie odpisał natomiast ja nie zauważyłem i dalej nie naprawiłeś to:

Czy Ty masz tylko potencjometr, pokrętło przy lewarku biegów czy również na kierownicy?.
Jeśli tylko przy lewarku to wyciągnij pokrętło i psiknij do środka środek "Kontakt PR" i sprawdź.
Na koniec... ustaw proszę twój profil na forum . Próbka: images/konto-profil.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
2007-12-08, Doc / Andrzej - założyciel jako pierwszy, największy, znany forum Audi A6 / A7 w Polsce. Kontakt z redakcją. Ps: Polecam iParts.pl

tothek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2021, 15:30
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.0 V8 560KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szwankuje głośnik średnich tonów

Post autor: tothek » 28 sty 2022, 17:36

Dzisiaj przy odpalaniu auta pojawił się komunikat, że akumulator jest bliski wyczerpania. Czyli coś mi wysysa prąd :[ Wcześniej tak nie było.
No i tu dochodzimy do mmi... Czy to możliwe, że prąd zajumało mmi, które zrobiło zwarcie i walnęły głośniki? Nie grają wysokie i średnie tony w drzwiach przednich... słychać trzaski przy włączeniu mmi, ale potem gra tylko dół drzwi przednich. Czy macie może jakieś rady? Coś zdechło na amen, czy może, nie wiem, może zima?? <boisie>

Już sam nie wiem... w zielonym menu mam zaznaczone Component Protection... Czy to może być powodem kłopotów z funkcjonalnością mmi?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga