Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Skrzynia biegów multitronik czy silnik ???

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Dominik1984
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2021, 21:23
Imię: Dominik
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 TFSI 252KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Oświęcim

Skrzynia biegów multitronik czy silnik ???

Post autor: Dominik1984 » 10 gru 2021, 21:56

Witam serdecznie.
Tematem Audi a6c6 2.8 fsi 210km 2008r
Mam problem z multi skrzynią, komputer wymieniony na nowy , zrobiona wymiana dynamiczna oleju w skrzyni I podobno 4 adaptacje w celu uzyskania najlepszych wyników:) nie wiem nie znam się.. chwilę był spokoj ale objawy wróciły z dużą mocą. Odpalę auto na zimnym i szarpie przez chwilę, później się uspokaja, objawy jak by mieszanka paliwa z powietrzem była nie wlasciwa bo tez takie błędy od sond mi pokazuje a sondy wymienione na nowe 2 oryginalne z przodu i dwa zamienniki za katalizatorem a ciągle pokazuje te błędy. Jednak wracając do skrzyni jade około 70km/ h przykładowo i trzymam gaz w jednym położeniu i ciągle mi szarpie jak by zmieniało bieg lub to jest od silnika nie mam pojęcia.. żadnych błędów skrzyni nie ma bo sprawdzałem. Czy takie błędy by pokazało ogólnie jak by skrzynią była uszkodzona ? Auto ma 220 tys przejechane możliwy remont skrzyni który 6500zl mi powiedzieli i nie wiem czy odrazu sie tego trzymać czy może być gdzie indziej problem.. pomocy drodzy koledzy bo jestem zielony w tym temacie :) pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga