Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Tutaj poszukujemy zakładów, warsztatów, użytkowników, usług, itd. - tylko motoryzacyjne.
Mariusz1306
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:21
Imię: Mariusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2010
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Osiek

Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Post autor: Mariusz1306 » 27 sie 2021, 08:16

Mam problem z otóż W moim a6 c6 2010częstor polift wyświetla mi się komunikat zarowki biegu wstecznego, Która wtedy faktycznie nie świeci z lewej strony. Po rozebraniu lampy okazało się, iż sama zarowka jest sprawna, natomiast brakuje uchwytu/ koszyczka/ podkladki w gnieździe żarówki. Jest to przezroczysty plastik, który zabezpiecza żarówkę przed wypadnieciem. Dzwoniłem do ASO otrzymałem informację, iż ten element nie jest sprzedawany osobno(wyłącznie cała lampa). Pomóżcie proszę, często podczas jazdy zarowka przestaje świecić, czemu towarzyszy również komunikat żarówki biegu wstecznego. Dotyczy to wyłącznie lewej strony, gdzie brakuje tego małego plastikowego elementu. Z prawej strony ta część jest przy żarówkę i wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
Pieterb
Administrator
Administrator
Posty: 955
Rejestracja: 08 mar 2015, 08:25
Imię: Piotr
Moje auto: A4 B7
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Zamość

Re: Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Post autor: Pieterb » 27 sie 2021, 17:50

Mariusz1306 pisze:
27 sie 2021, 08:16
Mam problem z otóż W moim a6 c6 2010częstor polift wyświetla mi się komunikat zarowki biegu wstecznego, Która wtedy faktycznie nie świeci z lewej strony. Po rozebraniu lampy okazało się, iż sama zarowka jest sprawna, natomiast brakuje uchwytu/ koszyczka/ podkladki w gnieździe żarówki. Jest to przezroczysty plastik, który zabezpiecza żarówkę przed wypadnieciem. Dzwoniłem do ASO otrzymałem informację, iż ten element nie jest sprzedawany osobno(wyłącznie cała lampa). Pomóżcie proszę, często podczas jazdy zarowka przestaje świecić, czemu towarzyszy również komunikat żarówki biegu wstecznego. Dotyczy to wyłącznie lewej strony, gdzie brakuje tego małego plastikowego elementu. Z prawej strony ta część jest przy żarówkę i wszystko jest ok.
to bardziej powinieneś dać post w dziale kupię, hmm bo w sumie nie bardzo kumam jakiej pomocy potrzebujesz bo nie zadałaś pytania.
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach - pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Zanim coś tu napiszesz!

pawcio81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 238
Rejestracja: 15 paź 2016, 20:51
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2010
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Polkowice

Re: Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Post autor: pawcio81 » 27 sie 2021, 19:03

Kup jakąś najtańszą używkę, pewnie w przedlifcie też jest ten koszyczek. Przykładowy link poniżej, nawet jeśli będzie inne rozwiązanie w lampie przedliftowej, to odeślesz i będziesz szukać dalej. Pozostaje jeszcze jakiś szrot, tylko komu się chce dziś jeździć i szukać, jak w internecie można łatwiej i taniej znaleźć.

https://allegro.pl/oferta/lampa-klapy-p ... 0592297141

Po obejrzeniu zdjęcia lampy chyba będzie trochę inna, pozostaje szukać lampy, najlepiej jakiejś pękniętej od polifta.

Mariusz1306
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:21
Imię: Mariusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2010
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Osiek

Re: Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Post autor: Mariusz1306 » 27 sie 2021, 21:29

Faktycznie nie zadałem pytania, czy ktoś wie jak to zdobyć nie kupując lampy? Jak w ogóle nazywa się ten element?

pawcio81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 238
Rejestracja: 15 paź 2016, 20:51
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2010
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Polkowice

Re: Element obudowy lampy w klapie bagażnika/żarówki biegu wstecznego a6 c6 polift

Post autor: pawcio81 » 27 sie 2021, 22:58

Powiem Ci tak, ja nie wiem jak ten element się nazywa, wiem jak wygląda, do czego służy, ostatnio wymieniałem żarówki na zamienniki LED i się zastanawiałem czy go zostawić, czy zamiennik jednak będzie lepiej siedział w gnieździe bez, ostatecznie koszyczki zostały. Wątpię, byś gdzieś go dokupił osobno, ASO go nie sprzeda, bo według ETKI oferują całą oprawę żarówek (4F9945221A), której cena to około 300zł. Możliwe, że chińczyki coś takie robią i gdzieś ogłaszają na znanym portalu. Ja np. się kiedyś mocno zdziwiłem, jak znalazłem u nich gumowy łącznik korka zbiornika paliwa, który u mnie ze starości się rozpadł, w ASO nie kupisz takiej pierdółki, a u chińczyka gotowe zestawy (łącznik + 2 nity) za 10 zł :). Poniżej podaję link do samej oprawki w koszyczkiem, rozumiem, że chcesz wydać jak najmniej, ale bez przesady, 90 zł to chyba nie aż taki majątek za święty spokój ze światłem wstecznego i przede wszystkim wkurzającym komunikatem o przepalonej żarówce.

https://allegro.pl/oferta/audi-a6-c6-ko ... 0851898199

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwany/Poszukiwana”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga