Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Oświetlenie wnętrza - straszna bieda

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eneron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 461
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:36
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlaskie

Oświetlenie wnętrza - straszna bieda

Post autor: eneron » 04 sie 2021, 12:26

Dziwna sytuacja, mam A6 C5 z 1997r golasa oraz podswietlaja sie nogi kierowcy i..... pasazera <boisie> .

Da sie w C6 cos zrobic aby zapalay sie tylko te podswietlenia, ktore drzwi otwieramy ?

Druga opcja to po przekreceniu zaplonu, w C5 podswietlaja sie guziczki od lampek w podsufitce (czerwone symbole) licznik, wlacznik swiatel, klamki itp, w C6 po przekreceniu kluczyka na zaplon podswietla sie tylko wlacznik swiatel i same wskazowki na licznku (bez tarcz) ?
Da sie jakos to ogarnąć aby po zaplonie bylo wszystko podświetlone tak jak w C5 ?


Kolejna sprawa to czerwone.lampki ostrzegawcze w drzwiach - w C5 dzialaja w kazdych drzwiach a w C6 nie swiecą sie w żadnych <beczy>, natomiast podswietlenie "ziemi" po otwarciu drzwi dziala w C5 i C6. Da sie jakos te czerowne lampeczki ożywić w C6 aby swiecily jak w C5 ?

Jestem zdziwiony i zniesmaczony, ze 24 lata temu pomyslano o wszystkim, kiedy elektronika byla w powijakach a w XXI wieku, gdzie dominuje elektronik polowa oswietlenia wnetrza w SPAM do wiekowego C5 nie dziala....

W starej C5 są czerwone diody przy lusterku wstecznym, namiastka ambiente, w C6 BRAK :-(

Macie jakies sposoby aby rozjaśnic wnetrze C6 ? Probowalem w MMI zielone menu uaktywnic oswietlenie wnetrza, przyjmuje kodowanie, po zapisaniu i resecie MMI, MMI nie pokazuje nowej opcji "oświetlenie wnętrza".

Juz nie wspomnę, ze nie mam nawet w boczkach drzwi "ambiente" :-(
A6 C6 2.0TDI 170KM, 2011 Avant, Octavia 1 VRS 180KM, Touran 1.9 TDI oraz nieśmiertelne, pancerne, wiecznie żywe, bezawaryjne A6 C5 1,9TDI AFN 110KM - najlepsze jakie do tej pory miałem

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga