Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Stukanie w kokpicie.

Wnętrze
ODPOWIEDZ
diquan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:48
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: RWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Łódź

Stukanie w kokpicie.

Post autor: diquan » 10 gru 2020, 19:25

Witam, ratujcie, bo mnie w końcu coś trafi. Problem to stuki w kokpicie przy najeżdżaniu na nierówności. Odgłos stukania mniej więcej jakby wrzucić piłeczkę kauczukową do schowka. Lokalizacja pukania do miejsce mniej więcej nad lub kawałek za poduszką (w stronę szyby) powietrzną pasażera od góry kokpitu. Walczę z tym już dłuższy czas, opcje które sprawdziłem to m.in podszybie - to co zakrywa akumulator, wyjąłem pojeździłem, stuka dalej. Więc nie to. Kolejną rzeczą było wykręcenie schowka, przejażdżka - dalej stuka. No to się już lekko wkurzyłem, i wywaliłem poduszkę pasażera wraz z jej stelażem w poszukiwaniu jakiejś luźnej śruby. Znalazłem jedną która może nie była luźna, ale dało się ją dokręcić. Posprawdzałem przy okazji inne śruby, wszystkie dokręcone. Więc przykręciłem stelaż poduszki, samą poduszkę, schowek i w drogę z nadzieją, że przyczyną stukania była ta jedna niedokręcona śruba. No i tu już nastąpiła eskalacja mojej złości na to auto - dalej puka. Nie mam już pojęcia co tam może jeszcze się tłuc. Macie może jakieś pomysły, co ewentualnie może się jeszcze tam tłuc. Od razu zaznaczam, że dźwięk na pewno dochodzi z kokpitu, na zewnątrz cisza.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga