Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

sterownik silnika edc16cp

Diagnostyka VAG
ODPOWIEDZ
PawelekCzarna2.7bpp
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 22:45
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: Brak
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Łęczna

sterownik silnika edc16cp

Post autor: PawelekCzarna2.7bpp » 09 lis 2020, 23:23

Witam jestem Tu nowy i potrzebuje pomocy zwiazanej ze ecu edc 16cp silnik 2.7tdi mianowicie spalil sie sterownik silnika po zwarciu mam kilka sterownikow o 2.7 tylko roznia sie numerami ale od aut z podobnych lat z silnikami tez 2.7tdi i chialbym je sprobowac wykorzystac jak bedzie taka mozliwos oczywiscie . w samochodzie w miejsce spalonego pewien z glowa Gosc Elektronik do tych rzeczy naprawde na wyzszym poziomie zabawy ze sterownikami ielektronika we wszystkich samochodach na szybko wciagu 2 h znalazl sterownik od jakiejs a4 nawet chyba za 100 zl bo te pod moj silnik okolo 1000zl nawet wiecej byly wymyslil ze sprobuje z takiego za 100 zl pokminic zeby wszystko latalo i zrobil mi na poczatek czysty ten sterownik do zera auto odpalilo zaadoptowalem wtryskiwacze wurthem programem poszlo autko palio jezdzilo ale turbo nie dzialalo i przepustnica gaszaca i nie dalo sie nic zaadoptowac turbo bo podlaczenia urzadzenia do kalibrowanianatwanika turbosprezarki dziala ale nie dziala nastawnik podczas jazdy brak napiecia jak pozniej sprawdzilem sterownik ma tym sterowac. al enie jezdzilem autem 2 lata o bylme za granica. teraz mam tych sterownikow kilka od znajomego co tam czesciami troche obraca i mam galetto fgtech 4 ale po wpieciu sterownika innego zablokowalo immobilajzer i zamiast km wyskoczyl napis sAFE i auto odpalało na chwile i gasnie. galetto mam dopiero z rok i tam jakich kilka mam pzgrywalem z roznych samochodow i jak mialem pewne gotowce to tez powgrywalem i wszystko lata w innych autach a tu podlaczam galetto i i nie moge sie polaczyc jAk podlaczam vcds nniee moge ze starownikiem silnika nawiazac polaczeniaw w immobilajzer tez jak whodze nie łaczy.. jakis bezpieczni jest od połaczenia ob do sterownia moze jeszce albo jakis ukryty myk czy blokada? tzn bezpieczniki w innych autach zawsze sa pomiedzy obd a sterownikamia to o co moze chodzic ? pomoze ktos podpowie? czy trzaba zresetowac vcdsem do ustawien poczatkowych immo moze?

motogold
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 199
Rejestracja: 10 lip 2020, 21:45
Imię: Sławek
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: 3M

Re: sterownik silnika edc16cp

Post autor: motogold » 11 lis 2020, 10:32

Kolego.
Tego się nawet nie da przeczytać.Dojechałem do trzecej linijki i odpuściłem.Jeden,wielki bełkot z którego nie da się nic zrozumieć.WIesz,co to może interpunkcja?.Popraw ten tekst.Podziel na zdania,bo z tego nikt,nic nie zrozumie.I nawet,gdyby ktoś chciał Ci pomóc,to nie bardzo wiadomo w czym :)
Napisałeś to chyba,jak nasz cudowny rząd ustawę...na kolanie.

Awatar użytkownika
bendzji
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7156
Rejestracja: 14 kwie 2012, 23:09
Imię: Michał
Moje auto: Inne
Rocznik: 2019
Nadwozie: Inne
Silnik: Inny
Napęd: Brak
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Września

Re: sterownik silnika edc16cp

Post autor: bendzji » 11 lis 2020, 17:56

znajdź kogoś ze sprzętem co ogarnie immo , vcdsem nic nie zrobisz

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga