Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Kluczyk zamka drzwi - dziwne działanie

Elektryka
ODPOWIEDZ
idek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 16 paź 2017, 07:56
Imię: Jarek
Moje auto: Allroad C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Polska Krasnystaw

Kluczyk zamka drzwi - dziwne działanie

Post autor: idek » 07 lis 2020, 19:24

Mam dziwny objaw z zamkiem w a6 c6 allroad i czy spotkał się ktoś z nim, a mianowicie:
1. Auto otwiera i zamyka się z pilota prawidłowo, brak błędów w każdych z modułów drzwi.
A) "auto zamknięte" próbując otworzyć drzwi kluczykiem to nie otwiera (kluczyk przekręcam w lewo swobodnie i nic się nie dzieje
po za tym że zapalają się lampki w środku na podsufitce i występuję mrugnięcie kierunkowskazów)
B) "auto zamknięte" gdy zamykam ponownie kluczykiem w prawo to słychać zamykanie i gasną lampki wewnątrz.
C) gdy auto jest otwarte i przekrecam kluczyk w lewo na otwarcie to słychać w każdych drzwiach że zapadki
przeskakują i migną kierunkowskazy, przytrzymując kluczyk w lewo dłużej otwierają się szyby.
D) przekrecam kluczyk w prawo na zamknięcie i wszystkie drzwi się zamykają lecz przekrecajac kluczyk na otwarcie drzwi się nie odryglowują.
2. Podłączyłem VCDS i brak błędów, w podglądzie bloki zamka widać że po przekręceniu kluczyka sygnały schodzą czyli są (końcówka na zamknięcie to 10, a otwarcie to 1 jak dobrze pamiętam )
I co dziwnego jeżeli VCDS jest podłączony i zapłon załączony to mogę zamykać i otwierać prawidłowo, a po odłączeniu vcdsa wraca do tej sytuacji powyżej. Mam dwa kluczyki i przy obu tak samo.
Macie jakiś pomysł na to?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga