Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Subwoofer BOSE

Car Audio
ODPOWIEDZ
siarasiarzewski
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 19:59
Lokalizacja: Warszawa

Subwoofer BOSE

Post autor: siarasiarzewski » 27 lut 2020, 20:19

Witam. Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić czy montaż subwoofera ze wzmacniaczem BOSE będzie możliwy do zwykłego audio w Avancie? Pozdrawiam :)

wp_wojtek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 37
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57
Lokalizacja: Bochnia/Kraków

Post autor: wp_wojtek » 29 lut 2020, 18:36

też tak chciałem, bo miałem drugą ałudiczkę na części z radyjkiem 2din z bose. Wycofałem się z przekładki bo musiał bym wiązki przekładać a szkoda mi czasu na to było, 20letnie głośniki wypasu nie dawały i postanowiłem po prostu kupić nowe głośniki dobrej jakości.

[ Dodano: 2020-02-29, 18:36 ]
sory że nie odpisałem w temacie, ale bose ma inny wzmacniacz i wtyczki nie podchodza na 99% z tego co pamiętam ;) może ktoś to potwierdzi...

KomstaA6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:12
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Lublin

Re: Subwoofer BOSE

Post autor: KomstaA6 » 20 paź 2020, 08:41

Ja zainstalowałem u siebie subwoofer bose wraz ze wzmacniaczem.
Posiadałem radio jakiegoś chińczyka zepsutego, więc kupiłem kenwooda, wymieniłem głośniki z tyłu w drzwiach bo były popsute. Do subwoofera robiłem własną wiązkę kabli. Suba kupiłem z wtyczką do wzmacniacza. Podłączyłem wszystko , wyjście audio na subwoofer początkowo było wpięte na wyjście suba w radiu ma 3 volty.
Sprawdzałem różne ustawienia i subwoofer grał bardzo cicho, więc zmieniłem wyjście audio na wyjście głośników tylnych. Gra teraz sporo lepiej do czasu gdy nie słuchamy głośno, bo wtedy robią się przepięcia. Teraz kombinuje aby podpiąć suba pod zwykły wzmacniacz tyle że stabilny przy 2 ohm. Zapewne głośnik suba wysiadzie na zwykłym wzmacniaczu, ale jeśli tak się stanie to wymienię go na coś w 4 ohm i lepszego. Zależy mi na bagażniku , dlatego bawię się z subem bose . Gdyby nie to że nie mam miejsca w bagażniku to już dawno była by tam skrzynka ze wzmacniaczem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga