Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

MMI prawdopodobnie zwarcie

Silniki wysokoprężne
AudiUry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2020, 17:19
Imię: Lukasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dublin

MMI prawdopodobnie zwarcie

Post autor: AudiUry » 08 paź 2020, 17:43

Hej. Nazywam się Łukasz. Posiadam auto jak w opisie. Nigdzie nie mogę znaleźć pomocy a ta potrzebna na wczoraj !!!
Mieszkam w Irlandii. Ciężko znaleźć kogoś kto dobrze zna się na elektryce czy elektronice samochodowej.
Mam problem z MMI. wydaje mi się ze 3G Basic. Kiedyś napadało mi do środka na panel i jakieś diody się przepaliły ale było ok. Teraz zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Przyciski działają jak chcą raz tak raz nie. Radio samo się wybudza i nie mogę go wyłączyć. Samo się przełącza na różne funkcje np navi albo setup. Byłem u mechanika podłączył pod komputer i powiedział ze jakiś przycisk tzn. Błąd przycisku wyskakuje. Muszę wymienić panel MMI. Mam 1 auto i boje się ze rozładuje Mi się aku i będę miał problem np z dojazdem do pracy. Pytanie moje polega na tym ze takich paneli znalazłem kilka ale maja inne numery pod spodem. Ja nie mam jak wykręcić tego żeby to sprawdzić a mechanik mówi ze nie ma czasu. Czy jest ktoś w stanie podać mi jaki to musi być panel ( nr zaczyna się od 4F.... ale dalej się różnią)
Podam nr Vin może to pomoże


WAUZZZ4F69N060815


Bardzo proszę o pomoc

Dodano po 7 minutach 22 sekundach:
PS. Może doraźnie dopóki nie uda mi tego naprawić można odłączyć mmi. Nie potrzebuje narazie radia ani nawigacji itp. Może jest jakiś bezpiecznik od tego?

mat1324
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15144
Rejestracja: 23 sty 2013, 23:55
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: MMI prawdopodobnie zwarcie

Post autor: mat1324 » 08 paź 2020, 18:06

Wyciągnij i odłącz całą jednostkę MMI ze schowka.

AudiUry
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2020, 17:19
Imię: Lukasz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Dublin

Re: MMI prawdopodobnie zwarcie

Post autor: AudiUry » 08 paź 2020, 18:19

Sorki. Ale nie bardzo wiem jakiego schowka? Bo przed pasażerem w schowku jest tylko odtwarzać cd z wejściem na kartę z nawigacja. Mam jakieś bezpieczniki w bagażniku tez?

A czy jak wyciągnę ta kostkę jeśli ja znajdę to dołączę całkowicie mmi? Bo chodzi mi o to ze jeśli będzie się dalej wyłudzalo a ja tego nie zobaczę na wyświetlaczy czy nie radia to będzie gorzej dla mnie.
Dzięki za szybka odp

Dodano po 56 minutach 42 sekundach:
Zakładając ze zwarcie było gdzieś na zalanym panelu mmi( tym z przyciskami od radia nawigacji głośności itp) a ja odłączę jednostkę ze schowka to nie powinno się już samo wybudzać? Dobrze rozumiem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga