Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

wymiana lamp na ledy

Elektryka
ODPOWIEDZ
Artur D-Day
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:32
Imię: Artur
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Sławno

wymiana lamp na ledy

Post autor: Artur D-Day » 17 sie 2020, 16:16

Cześć
Jestem tu nowy i jeżeli robię coś zle to proszę o wyrozumiałość.Posiadam c6 z 2008 avant 3.0 tdi 233 koni.Mój problem polega na tym ,iż chciałbym wymienić przednie lampy na te poliftowe,moje to bi ksenon skrętny bez listwy led. Oczywiście szukałem info.na necie ale uwierzcie mi na słowo ,ludzie takie głupoty wypisuj,że szkoda pisać.Jedni piszą ,że bi ksenona skrętnego nie można wymienić na polfta z listwą ledową bo on jest nieskrętny.Generalnie jeśli ktoś to robił lub wie jak to zrobić to proszę o kontakt i pomoc .
To co mnie skłania do wymiany tych lamp na poliftowe to uszkodzona lewa lampa a dokładnie doświetlanie zakrętu.Oczywiście raz to naprawiałem koszt 300 zł.Problem wrócił po ok 4 miesiącach.Na allegro można kupić lampy z listwą ledową za ok 1700 firmy depo (chyba depo) ale one nie są skrętne ,w informacji o tych lampach pisze że można je zamontować również w miejsce biksenonów skrętnych ale uprzednio trzeba wykodować z kompa auta to doświetlanie.No więc pojechałem najpierw do elektronika by to zrobić (bo też mnie wkurza ten błąd ,który mi wyskakuje ) on na to że to nie problem bo on ma kompa za 28 tysi i mi to ogarnie. Minęło 2 godziny a on mi mówi ,że nie da rady bo próbował to wykodować ale coś tam jest jeszcze do zdjęcia ale on tego jeszcze nie robił i musi popytać kolegów po fachu co i jak ......do dziś się nie odezwał. Więc koledzy proszę Was o pomoc krok po kroku jak to zrobić,najlepiej językiem zrozumiałym dla mnie gdyż wiem ,że wśród Was jestem laikem w tych sprawach .

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga