Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Service Fallig ! ( POMOCY )

Diagnostyka VAG
ODPOWIEDZ
marloztv
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2019, 18:34
Lokalizacja: Polska

Service Fallig ! ( POMOCY )

Post autor: marloztv » 03 kwie 2020, 15:31

Witam, od paru tygodni przy odpaleniu samochodu oraz przy zgaszeniu pojawia mi się błąd:

Obrazek

Pojawia się tylko na starcie i na końcu w czasie jazdy jeszcze ani razu się nie pokazał , najpierw myślałem że to serwis od oleju ale na ekranie miałem jeszcze dużo km i dużo dni do wymiany bo nie dawno wymieniałem olej,ale dla pewności skasowałem jeszcze raz licznik oleju, podłączyłem do samochodu komputer diagnostyczny i pokazało mi 2 błędy, 1 to spalona żarówka w rejestracji wiec ją wymieniłem a drugi tez ze światłami sterownik 55 ale go nie rozumiem i nie da się go skasować:

Obrazek

wcześniej takiego problemu nie miałem podejrzewam że ten błąd od tego jest ale nie wiem, a jak wpisałem w internet to ludzie piszą że ten błąd mieli gdy reflektory wymieniali a ja u siebie od kupienia nic z reflektorami nie robiłem i nie miałem takiego błędu proszę o pomoc. Pozdrawiam.

mat1324
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15144
Rejestracja: 23 sty 2013, 23:55
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: mat1324 » 03 kwie 2020, 15:38

Nikt nie grzebał czegoś w kodowaniu lamp, bo wygląda jakby był włączony tzw. tryb turystyczny, czyli przestawianie lamp xenon na ruch lewostronny lub prawostronny bez potrzeby naklejania dodatkowych rzeczy na reflektor.

marloztv
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2019, 18:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: marloztv » 03 kwie 2020, 15:56

błąd się pojawił z dobre 3 jak nie 4 tygodnie temu nikt nie grzebał bo nie było potrzeby dopiero grzebać zacząłem tydzień temu gdy znalazłem czas aby z komputerem usiąść ale pierwsze podłączenie były 2 błędy ten 1 z lampami i spalona żarówka wiec wymieniłem żarówkę na nową skasowałem wszystko i ten 1 bład cały czas powraca szukałem przyczyny w internecie próbowałem kodować to tylko więcej błędów mi wywalało wiec cofałem moje kodowania do tych co były i teraz zostawiłem dalej z tym 1 błędem nie mam pojęcia o co tu chodzi, a gdzie to można sprawdzić czy sa lewostronne czy prawo ? i jak to przekodować ?

Nikostratus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 645
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:59
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nikostratus » 03 kwie 2020, 17:42

W MMI powinna być opcja

marloztv
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2019, 18:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: marloztv » 03 kwie 2020, 18:20

Dziękuję wielkie za pomoc, udało się tylko przyczyna była troszkę inna rozwiązałem to tak :
te światła mieliście racje w mmi były
CAR ---> Interior Light ----> converter lamp ---->na OFF
skasowałem ale błąd na desce dalej mi pokazywało wiec podłączyłem komputer nie widział żadnego błędu wiec skasowałem inspekcję serwisową jeszcze raz nie pomogło ale coś mnie podkusiło aby zrobić to jeszcze raz i nie wiem jak sie to stało zrobiłem inspekcję serwisową dwa razy i nagle błąd z deski zniknął a vcds nie widzi już żadnego błędu wiec wszystko działa dziękuję jeszcze raz bardzo za pomoc Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga