Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6 c7 skrzynia s tronic 0b5 problem

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Użytkownik1354
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 21:02
Lokalizacja: Ełk

A6 c7 skrzynia s tronic 0b5 problem

Post autor: Użytkownik1354 » 27 mar 2020, 21:34

Witam, mam pewien problem z moją a6 160k przebiegu, a mianowicie kupiłem auto po delikatnej kolizji, uszkodzone prawe koło, zderzak, lampa, urwane kable od radaru i drobne elementy. Wszystko zostało już naprawione tylko mam problem ze skrzynią, wyświetla mi komunikat po przejażdżce *Awaria przekładni: dalsza jazda możliwa tylko z ograniczeniami). Problem z biegami 1-2, przy ruszaniu i zmianie biegow z jedynki na dwoje czasem tez na 3ójke idzie stuk oraz jest problem z redukcja biegow z dwojki na jedynkę (musze wcisnac mocno pedal hamuca, sprzegla zeby zredukowal na pierwszy bieg). A6 stała nie użytkowania od 7msc, wszystkie biegi od 1 do 7 są tylko po tym postoju zniknął mi wsteczny 😂😂. Jak wrzucę R następuje szarpnięcie i autko gaśnie, wcześniej wsteczny działał normalnie.
Poprzedni właściciel zapewniał, że skrzynia jest w idealnym stanie, a jednak wyszło inaczej. Mam takie pytanko, bo podczas kolizji został przesunięty radar( sprawdzony 100% sprawny) i musi być zrobiona kalibracja, ponieważ wyświetla komunikat na desce Acc i braing guard niedostępny. Acc i braking guard ma jakiś wpływ na prawidłową pracę skrzyni czy zostaje oddanie auta do speca od skrzyn? Z góry dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam

Awatar użytkownika
damos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1265
Rejestracja: 29 cze 2010, 11:17
Imię: Damos
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: damos » 28 mar 2020, 06:00

Opisywane objawy to raczej nie braking guard :(
mechatronika i/lub sprzęgła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga