Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A5 8T] Urwane lusterko, znaczenie i liczba pinów

Wszystko co dotyczy ogólnie nadwozia, elementów karoserii, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
ODPOWIEDZ
hubert.tx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, 08:45
Lokalizacja: Krakow

[A5 8T] Urwane lusterko, znaczenie i liczba pinów

Post autor: hubert.tx » 17 lut 2020, 22:47

Witam wszystkich!

Na wstępie chciałem napisać, że wprawdzie nie posiadam A6/A7, a wybór padł na S5, ale jako, że forum A6/A7 jest bardziej aktywne i częściej tu znajduję pomoc, to założyłem tu wątek, a myśle, ze w innych autach może być podobna sytuacja.

A więc posiadam Audi, w którym na skutek kolizji zostało urwane lusterko kierowcy. Lusterko posiada sygnalizację martwego pola. I tu przechodzę do sedna sprawy. Moje lusterko ma dwie kostki - do jednej dochodzi 12 kabli (sama kostka ma więcej, ale część jest pusta), oraz druga z dwoma kablami (cała wypełniona). Przeszukując allegro/olx nie mogę znaleźć dokładnie takiego lusterka jak moje, czyli 12+2. Są wersje 6+2, 10+2 oraz 14+2. I teraz kilka pytań.

1. Ma ktoś z Was może rozpiskę (znaczenie) za co odpowiada poszczególny pin w kostce lusterka?
2. Czy np. wersja 10+2 mogłaby pasować - możliwe ze te dwa piny odpowiadałyby za mało potrzebną funkcje i tylko vcds'em bym ją wyłączył (czyli de facto odnosi się to do pytania pierwszego)
3. Co sądzicie o wyborze lusterka 14+2 i wtedy po prostu będą dwa dodatkowe kable od lusterka, których mój moduł nie obsłuży, ale może dzięki temu wszystkie z moich 12 będą działać należycie.

Z góry dzięki za wszelkie pomysły i rady. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez hubert.tx, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga