Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pasja Podziękowania

Off Top, linkownia, ciekawostki, przywitania, pogawędki niezwiązane z 'techniczną stroną' forum Audi A6 / A7.
Wiatr9923
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2018, 15:21
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Pasja Podziękowania

Post autor: Wiatr9923 » 17 sty 2020, 04:55

Witajcie !
Jakiś czas temu zakończyła się moja przygoda z A6 C5 , od dnia zakupu każdą naprawę przeprowadzałem sam mając jedynie podstawowe pojęcie o mechanice z waszą pomocą poradziłem sobie z każdą . W rok czasu diagnostyka Vagiem wszelkie usterki mechaniczne itp stały się dla mnie proste . Audiczka była moim pierwszym samochodem a z racji tego , że motoryzacja była w moim sercu od zawsze spędzałem przy niej cały wolny czas w dzień a w nocy pochłaniałem kilometry . Dla młodego człowieka bez większych środków finansowych zarabiającego lekko ponad 2 tysiące A6 okazało się spełnieniem motoryzacyjnego marzenia skóra V6 pod maską wygoda. Naprawiałem sam dlatego że uwielbiam grzebać przy samochodach i się uczyć ale też z wiadomych środków finansowych a koszty utrzymania C5 pomimo jej wieku potrafią być duże. Byłem tylko ja i ona odmawiając sobie wszystkiego każdy grosz ładowałem w samochód najdłużej samochód stał 2 dni gdy czekałem przez weekend na nowy przegub xD Myślę że czytający to pasjonat będzie wiedział jak bardzo można związać się z samochodem patrząc na niego za każdym razem odchodząc i będąc kompletnie innym człowiekiem gdy nie możesz wsiąść za kółko. Zasmakowałem pasji która była we mnie od dziecka i mogę śmiało powiedzieć że jest ona jak miłość i pewnie zrozumie to każdy kto tak ma . Niestety z uwagi na założenie rodziny dziecko w drodze musiałem podjąć decyzje o sprzedaży chociaż od decyzji do sprzedaży minęły 2 miesiące bo można powiedzieć że broniłem się przed tym jak się dało . Nawet narzeczona śmiała się kiedyś do mnie że wsiadając za kierownice Audi miałem błysk w oku czego w innych samochodach nie widziała . Facet miał przyjechać po samochód o 19 , o godzinie 18 ostatni raz wsiadłem za kółko żeby się pożegnać pisk opon gaz w podłodze po powrocie okazało się że ona też chyba nie chce być zabrana bo strzelił wąż od chłodnicy ale udało się naprawić no i parę minut po 19 skończył się jeden z rozdziałów w moim życiu , mógł bym nawet powiedzieć że straciłem przyjaciela . Chciałem wam tylko zoobrazować jak wiele dla mnie znaczy ta pasja i ten samochód który był pierwszym.

Co przeżyłem to moje i serdeczne podziękowania dla wszystkich użytkowników forum dzielących się swoją wiedzą poświęcających swój prywatny czas aby pomóc gdyby nie wy nie mógłbym poszerzyć swojej wiedzy czy nie uzyskał bym pomocy gdy sam nie potrafiłem jakiegoś problemu rozwiązać .

Jeszcze raz dzięki za to że zawsze można było liczyć na waszą pomoc !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga