Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Dokładka tylnego zderzaka, a wystający wydech

Nadwozie
ODPOWIEDZ
MixTape
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2018, 05:37
Imię: Tomasz A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Dokładka tylnego zderzaka, a wystający wydech

Post autor: MixTape » 13 sty 2020, 09:39

Witam, jadę jutro na zmiane wydechu, chce mieć wyatającego końcówki z tyłu, silnik 2.8.
Aktuakna dokładka jest z oryginalnym pdc (czujniki w hokeju centralka w bagażniku plus głośnik w półce), więc sądzę, że oryginał.
Problem jest taki, że gościu u którego będę robił powiedział, że on nie widzi możliwości wyprowadzenia na zewnątrz końcówek, ponieważ nawet jakby przyciął listę od pdc (wolałbym ją już z polifta z wyjściem jednej strony, tylko nie wiem czy będzie się dało przełożyć, dodatkowo otwory w których siedzą czujniki są klejone do tej listwy od spodu?) to jest wzmocnienie (nie wiem czy można też je uciąć, pewnie, nie) o które twierdzi, że będzie wydech sie obijał przy odpalaniu. Planowany jest przelot, katy zostają, reszta wylatuje, więc warto już by było wsadzić jakieś końcówki.

Ew czy może zakończyć wydech tak aby w przeszłości wymienic hokej i dołożyć końcówki, czy trzeba będzie coś jeszcze dorobić wtedy.

Moze ma ktoś z Małopolski lub Śląka na sprzedaż hokej z pdc do sedana polifcie? Na necie ciężko znaleźć w normalnym stanie :-/

Pozdrawiam i czekam na sugestie,
Patryk

[ Dodano: 2020-01-13, 09:39 ]
Ewentualnie czy hokej zderzaka jest taki sam w kombi i sedanie? Staram się znaleźć informacje, ale chyba nie umiem :-/

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga