Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6C7 3.0 TFsi

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
prnit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2013, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

A6C7 3.0 TFsi

Post autor: prnit » 22 sie 2019, 22:04

Przedstawiam swoje autko które mam już kilka miesięcy.
Kupiona trochę bida edition ale najważniejszy dla mnie był silnik bo resztę można zawsze poprawić ;)

2011 rok, wersja Europa, z ciekawostek poczytałem trochę net i dostałem ofertę na program od znanego tutaj i wszędzie tunera, oferta na stage 2 to pod 5 tysi, pomyślałem sobie że kogoś chyba porąbało :) żeby tyle krzyczeć za glupi program, a robiłem programy w chyba 20 autach które wcześniaj mialem i kosztowało to od 1 do max 2,5 tysi.

Poczytałem trochę netu i zrobiłem sobie program inaczej a mianowicie zakupiłem kółeczko samodzielnie na ebayu, jakość zajebista koszt 300zł, do tego założenie kółka 200zł, poszukałem w necie firm które robiły softy do 3.0 i wybrałem jedną firmę holenderską która ma mega doświadczenie w programach, w zaprzyjaznionej firmie zgraliśmy program seryjny, zapłaciłem 700zł i po godzienie dostalem na maila gotowy program pod paliwo 98, wgraliśmy, zrobione.

Wszystko zamkneło się w niecałych 2 tysiącach :) :) :)

Nie wiem ile ma koni bo nie miałem czasu wjechać na hamownie, chciałem nie za mocny program także jest koło 420-430KM, podjade na hamownie to sprawdze bo sam jestem ciekaw.

Odnośnie innych zmian w aucie od momentu kupna

- obniżenie auta sprężyny eibach
- koła 19'' quattro plus opony
- pomalowanie ramek drzwi na czarno
- wymiana foteli i tylnej kanapy na wersje sport (były standardowe tragiczne fotele)
- pomalowanie przedniego grilla na czarny mat
- filtr KN
- odświeżone zaciski i naklejki sline
- lakier dostał detailing plus pomalowałem maskę i przedni zderzak bo było dużo odprysków


Obecnie poprawiam jeszcze środek a dokładnie wszystkie dekory poszły do hydrografiki w karbon, za chwilę wymieniam też kiere bo ta oryginalna jest dramatyczna także będzie wersja Sline z łopatkami, myślę też nad zmianą multimediów na ten wysoki model z dużym monitorem ale to jeszcze zobaczę, pewnie szybki też pójdą w przyciemnienie wszystkie najjaśniejszą folią.


Auto jeździ bardzo przyjemnie 4,7 do 100, 11,2 100-200.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

vagTDI
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 279
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:33
Imię: Bar
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: vagTDI » 31 sie 2019, 21:12

od czego te 19", tak mi sie spodobaly, ze chyba nie ma sensu zakladac 20"

prnit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2013, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: prnit » 31 sie 2019, 21:15

To są felgi od nowszego modelu chyba A5 czy A6/A7. Mają napis quattro i tak się chyba nazywają. Myslałem o 20'' ale wyglądają dobrze i oponki wygodniejsze i tańsze.

zekering78
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 280
Rejestracja: 29 sty 2015, 18:33
Lokalizacja: Nl

Post autor: zekering78 » 01 wrz 2019, 08:35

prnit, która firma holenderska ci to robiła?
Stage 1+ by Vagtechniek
430pk/530Nm

prnit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2013, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: prnit » 01 wrz 2019, 10:35

Bardzo szybki kontakt, szybka rejestracja i zero problemów. Program napisany mocno bezpieczny, sprawdzał go później tuner i taka opinia. Jeżdżę już na nim dobrych kilka miesięcy, sprawdzone też w sytuacji autostrada i 180-240 przez dobrą godzinę i zero problemów. Może nie jest to 100% które mógłbym wydusić z silnika ale tak właśnie chciałem. Kiedyś miałem evo 9 w ktorym miałem zrobimy progtam który miał o 20 km i 50nM mniej o wszyscy naokoło mowili że się da więcej... Tyle że u nich na więcej cały czas coś leciało..a to dyfry a to przeguby..a js jeździłem 4 lata bez awarii... Dlatego teraz zawsze robię sobie słabsze o te kilka procent programy żeby mieć większy spokój... Adres firmy https://www.dyno-chiptuningfiles.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga