Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[INNY] Szarpie autem i silnikiem, przechodzi w tryb serwisow

Silniki wysokoprężne
Paypal
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:03
Imię: Jarek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7 TDI
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: śląsk

[INNY] Szarpie autem i silnikiem, przechodzi w tryb serwisow

Post autor: Paypal » 28 sie 2019, 00:05

Panowie prośba o pilną pomoc.
Pacjent - A6 C7 2015FL 272KM 3.0Tdi quattro
Autem zaczęło mi dziś szarpać - szarpie na P, na D, na R
Następnie samochód zaczyna chodzić jakby bez jednego garu, włącza się migająca kontrolka świec żarowych i ledwo da się jechać - tryb serwisowy ?.
Po zgaszeniu, odczekaniu chwilkę auto normalnie odpala by po chwili znów zacząć szarpać jak na filmie. CO dziwne mam wrażenie że to szarpanie nasila się i jest częstsze gdy pożąglujemy trochę skrzynią biegów. Na filmie akurat tego nie ma, ale miałem sytuację gdy był na D iż próbowało się to przełączać, zaczęło migać, ale mignięcie to było tak krótkie że nie widać było na co próbuje zmienić.
Próbowałem jechać ale dopóki nie zmienia biegu jest Ok, po zmianie biegu na 2, 3 auto zaczyna szarpać i znów włącza się tak jakby w tryb serwisowy i chodzi jak traktor, kontrolka świec itd. Idzie nim przejechać maks kilkaset metrów.
Pytanie co to w ogóle może być ? Jutro muszę organizować lawetę ale nawet nie wiem czy szukać kogoś od silników, od skrzyń ?
Na domiar złego chciałem sprawdzić błędy VCDS, gdy już sie połączyłem przez przypadek nacisnąłem coś na klawiaturze w aucie, zerwało połączenie i gdy chciałem ponowić skan nie znajduje samochodu pomimo prawidłowo połączonego i zainstalowanego kabla :(
Ps. Kompletny rozrząd wymieniany 9tys km wstecz




Edit
Dla potomnych - poszedł wtrysk

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga