Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Dziwne pukanie - prawa strona okolice koła

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Maggicc666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 90
Rejestracja: 17 mar 2018, 20:25
Lokalizacja: Lubuskie

Dziwne pukanie - prawa strona okolice koła

Post autor: Maggicc666 » 27 lut 2019, 20:22

Witam serdecznie,

panowie, może pomożecie. Od jakiegoś czasu słyszę dziwne stukanie w okolicach prawego koła (od pasażera). Sprawdziłem już całe zawieszenie, osłony silnika, nadkola, amortyzatory, tłumik a nawet ściągałem zderzak przód...czy spotkaliście się z taka sytuacja? Ostatnie co przychodzi mi na myśl to pół oś napędowa. Stuka podczas jazdy na wprost, tylko przy lekkich nierównościach drogi. Przy skręcaniu, jeździe po ndziurach, bruku itp nic. Sprawdzałem auto sam jak i u dwóch mechaników. Niby wszystko jest na tip Top. Została mi kwestia sprawdzenia napędu.

Aktualizacja tematu: to co zauważyłem to, ze podczas kazdorazowego podniesienia auta na podnośniku stuki ustają na krótki czas. Na kolejny dzień to samo tak jakby wszystko wracało ma swoje miejsce i powstawał luz. W momencie pukania podjechał na stacje diagnostyczna sprawdzić raz jeszcze amory i nic. Mało tego po teście ustało pukanie kolejny raz na krótki moment.

Ps. Pomyliłem w wątki auto (A7). Moje auto to a6 c7. Sorry....

Proszę o sugestie.
Pozdrawiam

Barthezo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 20:37
Lokalizacja: Manchester

Post autor: Barthezo » 18 lip 2019, 20:08

Hej.
Zdiagnozowales może co to jest? Mam też c7 I właśnie wymieniłem łącznik stabilizatora I jednak to nie to 😒

ODPOWIEDZ

Wróć do „A7 4G (2010-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga