Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi a6 c5 nie działa tuner tv w Audi Navigation Plus

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
dake93

Audi a6 c5 nie działa tuner tv w Audi Navigation Plus

Post autor: dake93 » 29 sty 2019, 21:17

Witam. Kupiłem nie dawno A6 C5 z navi i tv. Niestety nie działa tv, a do navigacji nie posiadam płyty. Na dzień dzisiejszy sprawdziłem tuner tv i dochodzą do niego dwa napięcia 12v i masa, kostki i anteny wpięte. Radio jak kupiłem było bez kodu, po odkodowaniu u magika radio działa, jak przełączam na navi też chodzi i są komunikaty głosowe po niemiecku. Opcja TV nie pojawia się i przełączanie jest między radiem a navi. Mogę jeszcze dodać, że był wymieniany licznik na sprawny przez poprzedniego właściciela, na wyświetlaczu FIS nie ma zadnych komunikatów i po skanowaniu komputerem jest błąd komunikacji radia z licznikiem. Pytanie czy przez błąd związany z brakiem komunikacji radia z licznikiem może nie działać tv? Prosze o pomoc


P.S. numer dwkodera 4d0919146, wiem też że tv mi teraz nie będzie działać bo zmienili sygnał na cyfrowy, ale myślę że powinna chociaż włączyć się opcja tv... Jak uruchamiam auto to na wyświetlaczu FIS niby powinien wyskoczyć komunikat Audi Navigation Plus niestety nic takiego nie mam.

[ Dodano: 2019-01-29, 21:17 ]
Witam. Uporałem się z komunikatami fis, po przekodowaniu licznika są komunikaty. Niestety tv dalej nie działa. <mysli>

Lysy-HuskaTe300
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2019, 20:32
Lokalizacja: Grybów

Post autor: Lysy-HuskaTe300 » 27 mar 2019, 21:10

Prawdopodobnie nie masz opcji tv.
Jest tylko napis na przycisku , tak już jest.
Miałem b6 z tv i działała aż do momentu kiedy jak napisałeś zmienili sygnał . Ale po przełączeniu na tv wskakiwały kropeczki które jak wiesz oznaczają brak sygnału . Natomiast mój mechanik również ma b6 na przycisku to samo czyli radio/navi/tv ale opcji tv po prostu nie ma ,zresztą tak jak ja w swojej b5fl

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga