Witam, pytanie jak w temacie. Może ktoś przerabiał temat i ma wskazówki dotyczące wymiany prawej poduszki pod silnikiem? Jak się do niej dostać?
Wnioskuję, że jest zużyta bo: trzęsię przy odpalaniu, po lekkim dodaniu gazu oraz przy przyspieszaniu rezonuje całe wnętrze. Przebieg 95000 km. Dwumas i sprzęgło wymieniane w zeszłym roku.
[CGLC 2.0 177 KM] Jak dobrać się do prawej poduszki?
[CGLC 2.0 177 KM] Jak dobrać się do prawej poduszki?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2019, 20:20 przez Daniel55, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Forum Audi A6 / A7
- Posty: 362
- Rejestracja: 22 cze 2008, 11:16
- Imię: Artur
- Rocznik: 2013
- Moje auto: A6 C7
- Nadwozie: Avant
- Silnik: 2.0TDI CGLC 177KM
- Napęd: FWD
- Skrzynia: Manual
- Paliwo: Diesel
- Lokalizacja: Witkowo
Re: Jak dobrać się do prawej poduszki?
Przy tym przebiegu wymieniony dwumas i sprzęgło, i jeszcze poduszka do wymiany? a może tam jest 395000?Daniel55 pisze:Przebieg 95000 km. Dwumas i sprzęgło wymieniane w zeszłym roku.
![:] :]](https://a6klub.pl/images/smilies/kwadr.gif)
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno
-
- Forum Audi A6 / A7
- Posty: 206
- Rejestracja: 16 gru 2014, 20:02
- Lokalizacja: Polska
Ja robiłem. Robiłem łącznie z wymianą silentblocków. Ogólnie zdejmujesz osłonę nadkola(są tam wkręty torx i spinki na wciski- delikatnie z plasticzkami bo popękają). I już masz dostęp do 3 śrub z czego jedna to bardzo nietypowy klucz 12 kątny M14, który musisz mieć bo inaczej nie odkręcisz. Dodatkowo odkręca się taką blaszkę podtrzymującą i odpina kostkę elektryczną. Oczywiście lewarek pod silnik do podtrzymania.