Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zablokowane drzwi pasażer tył, otwarcie jedynie od wewnątrz.

Nadwozie
ODPOWIEDZ
NastyMosquito
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 298
Rejestracja: 26 lis 2012, 22:53
Imię: Nie pamiętam
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Zablokowane drzwi pasażer tył, otwarcie jedynie od wewnątrz.

Post autor: NastyMosquito » 18 lis 2018, 18:33

Witam ludziska.
Czy ktoś może pomóc mi rozwiązać zagadkę dlaczego drzwi pasażera za kierowcą po otwarciu z kluczyka otworzyć można jedynie od środka....?W MMI wszystkie drzwi są włączone, blokada na dzieci też jest off.Gdzież szukać przyczyny.....?Ktoś miał podobne historie....?
Z góry dzięki! Pozdro

Awatar użytkownika
repek92
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2524
Rejestracja: 23 lip 2013, 23:55
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2004
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: repek92 » 18 lis 2018, 18:36

ewidentnie cos jest z zamkiem lub z klamką boczek zdejmij i zaglądnij co sie dzieje w srodku
Lektorzy, nagrania: multifonika.net

NastyMosquito
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 298
Rejestracja: 26 lis 2012, 22:53
Imię: Nie pamiętam
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: NastyMosquito » 08 kwie 2019, 12:17

Jeśli otworzę drzwi od środka to do następnego zaryglowania auta z pilota wszystko chodzi cacy.Muszę zatem zdjąć boczek.Pamiętam, że miałem problem z jego zdjęciem kilka lat temu, gdy wymieniałem światło pod spodem .Rwałem boczek prawie na chama i nie chciał zejść(musiałem przedłużyć kabelek do wtyczki owego światła).Na szczęście niedawno zaopatrzyłem się w ściągacze tapicerki i oby one pomogły....
Czy mogę prosić kogoś o wskazanie miejsc, gdzie znajdują się wkręty mocujące boczki z tyłu (Elsa?)?
6 lat temu wymieniałem przełączniki szyb z przodu kierowca/pasażer i boczki schodziły pięknie.....

[ Dodano: 2018-11-18, 23:35 ]
Może zanim zabiorę się za zdejmowanie tapicery to warto zajrzeć w jakieś adaptacje itp..? Mam VCDSa ale kompletnie nie mam pojęcia w jakich kanałach posprawdzać wartości/kodowania.....

[ Dodano: 2019-04-08, 12:17 ]
Jak tradycja nakazuje, powracam z rozwiązaniem problemu :>
W zamku są dwie plastikowe dźwignie- zielona i żółta.Mocowanie jednej z nich się wyłamało i stąd problem z otwieraniem drzwi.
Nowy zamek na przecenie z siedmiu stów kosztuje 550 złociszy <rotfl> Zakupienie używanego zamka graniczyło z cudem, gdyż jest kilka rodzajów, chodzi o gniazdo kostki i liczbę pinów.Po wymianie derzewi jak nowe ;)
Pozdro !

kakashi

Post autor: kakashi » 12 maja 2019, 16:10

A mogę odświeżyć? Mam podobny problem z tylnymi drzwiami - jakoś dziwnie mi działają, znaczy:
- podchodzę do auta, otwieram z kluczyka zamki, wszystko cacy, chcę się dostać do tylnych lewych drzwi - nie działają. Nacisnę drugi raz guzik w kluczyku - blokada się zwalnia.
- podchodzę do auta, otwieram z kluczyka zamki i drugi raz naciskam od razu by tylne się otworzyły - nie działa. Znowu jestem przy tylnych drzwiach, naciskam - i się otwierają.
Że tak grzecznie się zapytam - o chui tu chodzi? Tylko tylne lewe, tam gdzie moje dziecko siedzi.

MMI pokazuje że wszystkie z centralnego się otwierają. Gdzie mogę jeszcze szukać?

krzysssiooo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 02 sty 2019, 00:18
Imię: Krzy$$
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2CDI 150KM
Napęd: 4WD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Legnica

Post autor: krzysssiooo » 13 maja 2019, 08:59

problem znany i stary zamek do wymiany ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga