Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z centralką

Nadwozie
ODPOWIEDZ
klimsongo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2018, 08:01
Lokalizacja: Sanok

Problem z centralką

Post autor: klimsongo » 24 paź 2018, 08:19

Witam mam pewien problem z moją Diczką mianowicie od pewnego czasu coś sie zrujnowało tzn nie działa centralny zamek z pilota czy tez z drzwi :

pewnego razu czyściłem przepustnice później ją adoptowałem rzecz jasna i tutaj wystąpił pierwszy błąd nie mogę kompem zaadoptować więc wyczytałem ażeby odpiąć akumulator i nasłuchiwać ,,cyknięcia" tak też zrobiłem i udało sie no ale przestał działać centralny. sprawa ma sie tak :

centralny działa z panelu (guzików) na drzwiach u kierowcy lecz pilotem czy też kręceniem w zamku juz nie . pomajstrowałem troche z tylną klapą tzn zamkiem w niej i skonstruowałem dwa przyciski które wpiłem w kostkę i bum ! zamyka / otwiera drzwi nawet uzbraja alarm

i tutaj moje pytanie do was . czego się mam czepić ażeby chociaż w drzwiach działał . dodam że wymieniłem cały mechanizm w który wchodzi ,,czpien" z zamka w drzwiach
lecz nadal nic . próbowałem też podpinać do kompa lecz nie połączy mi się z ABS, Centralnym , modułem komfortu praktycznie z niczym oprócz klimy . dodam jeszcze iż posiadam tylko jeden kluczyk . czekam na wasze wskazówki. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Punisher
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 224
Rejestracja: 14 lip 2015, 21:09
Imię: Przemysław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Punisher » 24 paź 2018, 09:20

Spróbuj na innym kablu się połączyć z samochodem. Wtedy zrób kodowanie kluczyka i powinno wszystko wrócić do normy :)

klimsongo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2018, 08:01
Lokalizacja: Sanok

Post autor: klimsongo » 24 paź 2018, 09:33

próbowałem niestety nic byłem też u mechanika warsztacie ,,mogę pogmerać " wymienić na nowe wszystkie części to i ja potrafie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga