Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

MMI 3G High i Bluetooth Music Streaming (A2DP)

Car Audio
Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 24 gru 2016, 07:50

Ja podłączem sie pod temat tylko w mmi 2G też da sie słuchać muzyke przez Bluetooth.
Po krótce opiszę jak postąpiłem ( dodam że mi to rozwiązanie nie podeszło, ale chciałbym byście to przetestowali i podzielili się uwagami.)
1. Włączamy blu w telefonie i parujemy go z audi
2. Ściągamy (android-owcy) BTmono ( tu jest pies pogrzebany)
3. Odpalamy program i klikamy na ON ( Dzwięk jak dla mnie fatalny, gdyż gra to tak jak bysmy gadali przez głosniki w aucie podczas rozmowy tele.)
4. Odpalamy odtwarzacze z mp3 radia internetowe( osobiscie testowałem na Tidal-u)]
Jakosć kiepska gra to w mono, czy ktoś z was próbował czegoś podobnego?
Pozdrawiam
Wesołych i Pogodnych Świąt mordki z Audic

Jorgos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 125
Rejestracja: 13 cze 2016, 13:13
Imię: Jurek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Jorgos » 26 gru 2016, 14:32

drifter pisze:Kupiłem ten moduł BT z Amazona:


Niedawno dotarł, podłączyłem i w zasadzie działa zgodnie z oczekiwaniem. Telefon łączy sięszybko, muzyka gra, jakość dźwięku jest dobra, można przeglądać zawartość i sterować z MMI. Telefon widziany jest jako jedno ze źródeł w Mediach.
Hey,
Mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda kwestia montażu? Trzeba rozebrać pół auta do tego? Ja mam u siebie 3G z HDD (DVD, SD, zmieniarka 6CD), czy montaż tego oznacza że z któregoś z urządzeń trzeba zrezygnować?
Z góry dzięki za odpowiedź!

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 26 gru 2016, 15:26

Jorgos,
Do tego musisz mieć AMI wyprowadzone które jest obecnie bardzo drogie(około 250 funtów uk). Zero rzeźby - Wpinasz w oryginalny slot w schowku i działa. Założenie AMI jest dziecinnie proste - Wpinasz zielona wtyczkę w duża "wtyczkę quadlock" w mmi w schowku (od tylu ) i kabel 4 zylowy audio obok wejścia wyświetlacza tez w mmi . Z tej kieszeni masz wyjście na kable do AMI jak ten podany z linka z BT receiverem. Ja kupiłem chińskie AMI do mojego 3g hdd ale jeszcze nie udało mi się go odpalić chociaż auto je widzi. Dam znać jeśli mi sie uda coś z tego w końcu puścić :) koszt AMI china 25-29 funtów .

Pozdrawiam
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

Awatar użytkownika
sudan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 10 lis 2016, 21:24
Imię: RAFAL
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: PARIS
Kontakt:

Post autor: sudan » 26 gru 2016, 17:44

makaveli2pac, zrobilem ten numer co opisujesz,ale w mmi basic i z iphone..
Pobralem z appstore program Blue2car,sparowalem telefon z samochodem poprzez BT,odpalilem program i ... i mozna sobie posluchac jakiejs testowej melodyjki w glosnikach.Jak chcesz pelna wersje to trzeba zaplacic prawie 11 euro.Moze i bym sie skusil bo ta testowa muzyczka nawet tak zle nie grala,ale na APPSTORE program ma z gory na dol same negatywy wiec sie wstrzymalem.

Awatar użytkownika
makaveli2pac
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 03 mar 2016, 23:10
Lokalizacja: szczecin

Post autor: makaveli2pac » 30 gru 2016, 23:46

@sudan ja tak przez przypdadek znalazłem takie ustrojstwo. Testowałem to na Tidal-u i Youtubie ale ten dzwiek jak by w mono, może ktoś kto testował też się wypowie

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 06 lis 2017, 22:48

Panowie , nie chce zakładać nowego tematu wiec napisze tutaj. AMI do 3g mi przerywa połączenie jakby kabel gdzieś był luźny. Mam AMI z q7, zainstalowane teraz w podłokietniku jako ze nie chciałem mieć go w schowku a pod ręka a kable były na tyle długie by to pogodzić. Co kilka sekund gdy auto jest w ruchu odłącza mi źródło i łączy je z powrotem jakby gdzieś styku brakowało. Wiązka w ogóle nigdzie nie wyglada na sfatygowana . Jest dużo małych kabelków przy wtyczce w 5F i nie do końca wiem jak to sprawdzić . Na początku myślałem ze to kabel AMI- RCA jest problemem ale okazuje się ze sama instalacja AMI ma gdzieś mistyczna przerwę bo AMI-iPhone lighting oryginał tez się krzaczy. Sprawdzę jeszcze z USB.

Miał ktoś problemu z przebywającym AMI?
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

Jorgos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 125
Rejestracja: 13 cze 2016, 13:13
Imię: Jurek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2017
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Jorgos » 06 lis 2017, 23:07

Masz problem też jak silnik jest zgaszony a Ty niczego nie dotykasz? Chodzi mi o wykluczenie drgań. Bo jeśli to drgania, to pewnie uszkodzony jest któryś pin, wtedy najlepiej miernik, jakiś lużny goldpin i sprawdzenie co jest uszkodzone, alternatywnie, otwarcie kostki i delikatne ciągnięcie ;) Czasem kulturalnie odpadnie i mozna wymienić ;) Jeśli to nie to, to pewnie zimny lut lub coś podobnego, ale tu w lokalizacji nie pomogę..

Screw
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 514
Rejestracja: 05 paź 2016, 02:59
Imię: Dawid
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: UK/Poznań

Post autor: Screw » 09 lis 2017, 05:33

Jorgos pisze:Masz problem też jak silnik jest zgaszony a Ty niczego nie dotykasz? Chodzi mi o wykluczenie drgań. Bo jeśli to drgania, to pewnie uszkodzony jest któryś pin, wtedy najlepiej miernik, jakiś lużny goldpin i sprawdzenie co jest uszkodzone, alternatywnie, otwarcie kostki i delikatne ciągnięcie ;) Czasem kulturalnie odpadnie i mozna wymienić ;) Jeśli to nie to, to pewnie zimny lut lub coś podobnego, ale tu w lokalizacji nie pomogę..
Wiec tak : dzialo sie to i na postoju i w jezdzie z kablem AMI-RCA oraz w jezdzie z kablem AMI-Lighting 8 pin Iphone.
Wlozylem AMi-USB z pendrivem oraz AMI-Usb z podlaczonym telefonem po kablu usb oryginalnym i nic kompletnie sie nie dzialo zlego.
Wydaje mi sie,ze AMi-RCA jest strzelone a Ami do ajfona moglo rozlaczac przez to ze nie sciagnalem obudowy z telefonu i wtyk mogl nie wchodzic do samego konca. Dzis jeszcze przetestuje:)
Mody:
HBA
Lane assist
Klapa z pilota
Kodowania zegarow
VZE w trakcie
I cos bym pewnie jeszcze znalazl:)

hateth
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2018, 14:16
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: hateth » 28 mar 2018, 19:33

Witam wszystkich,

ostatnio kupiłem adapter bluetooth z allegro, ten okrągły, po podłączeniu do AMI włącza się i paruje z telefonem. Niestety moje MMI 3G nie rozpoznaje urządzenia. Ktoś ma to urządzenie i może potwierdzić że ono działa?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

shaqal
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1108
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:47
Imię: hmm?
Moje auto: Inne
Rocznik: 2022
Nadwozie: Inne
Silnik: 4.2 360KM
Napęd: Brak
Skrzynia: Brak
Paliwo: Brak
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk - DES Auto
Kontakt:

Post autor: shaqal » 30 mar 2018, 11:18

Stary soft w mmi.

gregx1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2008, 07:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: gregx1 » 20 kwie 2018, 09:20

Screw pisze:A samo AMI wyszlo w wersji "taniej" i mozna wyrwac do 30 funtow. Sprawdzone i dziala. niestety ta tanasza alternatywa jest tylko do wersji MMI 3G( za 2G caly czas trzeba placic krocie).

Link :
http://www.ebay.co.uk/itm/MMI-3G-Music- ... Swh2xX-aSK

Piszą tam ,ze od 2009 w gore ale dziala na 3g od 2005 roku z tego co chlopaki u mnie testowali:)

Pozdrawiam

Koledzy a wiecie jaki nadajnk Bluetooth działał by pod tym kabelkiem na USB? Nie mam u siebie oryginalnego AMI i kupiłem taki kabelek i samo USB działa świetnie jak słucham muzyki z pendrive, ale nie mogę dobrać żadnego nadajnika bluetooth który by pod nim działał. Pomożecie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga