Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pomoc w doborze Felg do A6

Koła, felgi i opony
ODPOWIEDZ
WaskiKR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2015, 21:20
Lokalizacja: KrK

Pomoc w doborze Felg do A6

Post autor: WaskiKR » 25 sty 2018, 18:08

Witam Kolegów.
Zamierzam przygotować się do kupna nowych felg do mojego auta tylko nie wiem co wybrać. Broblem polega na tym że chciał bym coś takiego
Obrazek albo
Obrazek

I teraz mam pytanie do osób w temacie, auto jest na seryjnym zawieszeniu czerwone amorki, auto stoi pod blokiem musi wjeżdżać na krawężnik itp i ogólnie być mobilne do jazdy po mieście i wożenia dzieci bez strachu że za chwilę rozwalę koło albo oponę.
I tutaj moje pytanie wybrać 18 czy 19 cali?? i z jakim profilem opony? chciałbym żeby nadkole było ładnie wypełnione ale nic nie tarło. Teraz jeżdżę na 17 i te koło jakieś małe przy gabarytach tego auta.

I moje drugie pytanie jakie jakie ET felgi wybrać chciał bym uzyskać efekt wklęsłego stożka podczas jazdy. Czyli mocowanie do piasty wsunięte w głąb a ramiona wystające na wierzch. Coś w tym stylu Obrazek
Ale znowu żeby koło nie szło za obrys auta i było mocowane bez dystansów, oraz też nie tarło głownie prze skręcaniu.

Poradził by mi ktoś co wybrać? jakie koło z jakimi parametrami żeby było ładnie i ok :)

[ Dodano: 2018-01-25, 18:08 ]
Mam jeszcze pytanie do ewentualnych posiadaczy takiego kola ( Jak ten wzór się nazywa?)
Obrazek
Jakie parametry najlepiej żeby miało to koło do naszego A6 przy feldze 18 lub 19? żebym nie musiał nic majstrować ewentualnie dodatkowego. Tak żeby kółko weszło ładnie i nie tarło przy skręcaniu głownie jakie ET bo myślałem o ET35 a wiem że etka dla 18 pokazuje 43

mat1324
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15144
Rejestracja: 23 sty 2013, 23:55
Imię: Mateusz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDYA 239KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: mat1324 » 25 sty 2018, 18:52

Wyglądają na felgi od A8.

Obrazek

WaskiKR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2015, 21:20
Lokalizacja: KrK

Post autor: WaskiKR » 25 sty 2018, 22:10

No tak bo są to koła od a8 a na necie spotkałem się z określeniem turbiny do nich ale nie wiem czy tak nazywają się w slangu motoryzacyjnym VAG. No i chodzi mi o ich parametry najlepsze żeby ładnie siadły do A6 przy kole 18

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga